| Iuliadenisa1234 a întrebat:

imi puteti spune cateva metode de a uita un baiat pe care il plac de aproape 5 luni si mai ales acum ca a inceput scoala il vad in fiecare zi, dau funda daca ati trecut prin asta va rog ajutati-ma...pls

Răspuns Câştigător
| Ankesenamon a răspuns:

Gandeste te ca sunt cazuri si mai grave (eu). Il vedeam zilnic. In toti cei 4 ani. Vreau sa ti spun ca nici acum nu l am uitat. In cazul tau eu zic ca va aparea cineva care iti va lua ochii de la el, in caz contrar, e iubire. Dar de ce nu incerci sa ii dai de inteles ca il placi? Sa nu faci ca mine sa te exteriorizezi pentru ca il vei speria si nu iti vei mai putea indeparta eticheta.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai cum, dar cu timpul te vei obisnui cu aceasta situatie si pana la terminarea scolii iti va trece.

| Devilgrim a răspuns:

1) Uita-te la ceva amuzant
2) Daca vrei sa-l uiti uitate dupa altul.
3) Ca sa nu-l mai vezi gandeste-te la ceva ce vrei sa faci neaparat. de exemplu: Cand incepe orele ma gandesc ce dracu sa fac cand ma duc acasa si dupa 10 min in capul meu a sunat pentru pauza si ma duc repede sa stau pe o banca sa ma gandesc ce sa fac si asa nu am fost atent la ore sau la colegi I don't want to see
4) N-am trecut prin asta!
Bafta, nu stiu de o sa te ajuta ce ti-am scris.
De nu batelwinking si gata o sa-l ai in minte cum l-ai batut