| forgiven a întrebat:

in curand o sa fie ziua iubitei mele si ma gandesc de pe acum ce cadou sa ii fac si vreau sa cer parerea fetelor, sa stiu daca este ok. M-am hotarat sa ii fac o decoratiune in forma de inima facuta din ata (cautati pe net, este super), un buchet de trandafiri cu o scrisoare in el despre ceea ce simt eu pentru ea. Iar dupa ce o sa ii ofer aceste lucruri as vrea sa aprindem impreuna un lampion si apoi sa o sarut. Vreau sa stiu daca ii romantic si daca o sa ii placa

Răspuns Câştigător
| Cosmina33 a răspuns:

Ce draguut. puppy dog eyes Sigur o sa ii placa. Nu in fiecare zi o sa aiba parte de asta dar indiferent de ce o sa faci, ei o sa ii placa si o sa aprecieze. happy

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Orice îi faci, va aprecia.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cred ca o sa ii placa ideea ta. Mie mi se pare interesanta si romantica.
Aniversare fericita!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Mi se pare foarte romantica ideea ta, sigur fa fi incantata. Ai idei foarte bune, bravo! Bafta! Aniversare fericita! happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da o sa i placa. E romantic.

| Iza2321 a răspuns:

Salut!
Eu cred ca ii va placea foarte mult!
Bafta!