| Ziiziii a întrebat:

Intrebare pentru baieti...Deci,ce parere aveti despre fetele simple (adica fara sa se machieze, fara fusta scurta sa ii se vada ***), despre fetele sensibile, romantice, sincere si care stiu ce inseamna sa iubeasca si stiu ce vor de la viata? Astept raspunsuri fara sa va bateti joc

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Alea sunt fetele adevăratewinking

14 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Eu cred ca acele fete sunt pe cale de disparitie din pacate. Orice barbat care are ceva in cap ar face orice pentru o asa femeie.Acele fete smechere care sunt opusul fetelor cuminti sunt doar aventuri pentru noi baietii iar fetele cuminti sunt fetele langa care vrem sa ne petrecem tot restul vietii, si tot timpul vor fi puse pe un pedestal

| Tiberius a răspuns:

Am o parere buna despre cele care arata bine si nemachiate,dimineata cand se trezesc si asa mai departe. DAR am o parere foarte proasta despre cele care nu stiu sa sa se imbrace si sa se aranjeze in societate. Nu e nimic rau in a fi o persoana aranjata fara a fi vulgara sau extravaganta. Trebuie sa stii sa gasesti un echilibru nu e nimic de apreciat daca iesi pe strada ca o batrana. O femeie trebuie in primul rand sa fie stilata, feminina, sexy si etc.(decenta e pentru cele care nu au ce arata, nu e barbat sanatos pe lumea asta care sa nu vrea ca femeia de langa el sa arate bine). A nu se confunda cu vulgaritatea. Faptul ca tu ai o educatie de asa natura nu te ajuta si nici n-o sa te ajute vreodata ca nu te lasa mamica sa te machiezi sau stiu eu ce. Si nu mi-o lua in nume de rau. Traim intr-o lume in care ambalajul e mai important decat continutul si o sa ti-o ia altele mult inainte.
Din ce vad vad ca te consideri mai presus decat altele.O fata stilata nu poate sa fie romantica, sensibila, feminina si sa stie sa iubeasca? E neaparat o tarfa?

Gresesti

| Nyghtshadow a răspuns:

O raritate in lumea de azi. De nota 10 fetele sensibile romantice si sincere. Nu sunt deloc "simple". Insa de multe ori sunt prea naive si visatoare. Putin pragmatism si o atitudine mai cinica (dar nu la modul extrem) le-ar sta foarte bine.

| BingoRaw a răspuns:

Fete pentru care merita sa faci ceva.

| danydanydany a răspuns:

Eu unu asa ceva caut.big grin
nu imi plac fetele care se dau cu fond de ten, se fac cu creionu, si alte chestii de fete laughing
decat sa ma incurc cu o fitoasa si o impresara mai bine prefer una simpla...
Pss... Cand vedeti asa o fata anuntati-ma si pe mine ca pana acum nu am avut parte de asa ceva da imi doresc big grin

| Ziiziii explică:

Ma bucur ca va place cum sunt eu...kiss

| Nobodies a răspuns:

Adevarat. multe fete se machiaza. vor crede ca vor atrage mai multi baieti. culmea.si la uni le plac. wtf? eu nu ma machiez.ca imi sta bine si fara machiaj.si mai bine sa par naturala decat artificiala.si fustele scurte sunt pentru curvewinking

| HaXo24 a răspuns:

Iti jur ca Nu imi bat joc dar sunt cele adevarate si le iubesc pe toate care sunt ca in descrierea ta Bv buna intrebare! Da funditaaa Plizz :X

| anonim230 a răspuns:

Mi se par cele mai speciale tipe si cele mai naturale ca sa spun asa si sunt de apreciat pentru ca sunt putine!

| alexcrazydog a răspuns:

Ele sunt tot ceea ce reprezinta viitorul restul sunt doar spuma berii care dispare prima.

| Rockerul112 a răspuns:

Sincer mie imi plac amandoua.

| biashiatât a răspuns:

Exact așa sunt cum ai spus în descriere sunt sensibilă nu mă machez sunt timidă și chiar fustele scurte mise par penibilewinking romantică așa și așa și știu ce vreau de la viață

| CalaulDinMaramures a răspuns:

Da cunosti una in Romania?
ca eu numa vreo 2 sau 3

| ranza a răspuns:

Cred ca sunt sincere parerea mea