| efimash a întrebat:

intretin relatii sexuale sigur ca protejat cu prietena mea regulat, aproape in fiecare zi de ce mereu primul numa ( prima partida de sex dureaza sub un minut ), deja a doua dureaza 10 minute. Dar de ce prima partida mereu dureaza maxim un minut? Mi-am inceput viata sexuala deja de 4 ani

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca testiculele sunt pline de sperma iar cand penetrezi vaginul sangele pleaca spre ele ceea ce determina o ejaculare rapida, un sfat bun este a manca usturoi, ceapa ele fac ca penisul sa fie vasculat mai bine ceea ce determina o erectie mai buna si un timp mai bun de penetrare a vaginului, bine asta e si ceva genetic scopul este ca sperma sa ajunga cat mai rapid in vagin asta e scopul firesc biologic ca noi facem sex din placere e alta poveste, masturbeazate inainte de a face sex

| neutrino a răspuns:

De obicei primul numar dureaza mai putin pentru ca ai "rezervorul" prea incarcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te termini repede din cauza ca testiculele tale sunt pline cu sperma iar cand te termini prima data o faci intr-un minut din cauza ca esti plin iar a 2-a oara dureaza mai mult fiindca deja ai eliminat in mare sperma pe care deja o aveai.

| kandaraki a răspuns:

Esti prea excitat si ai putina experienta, de asta si 1 act dureaza putin, cu timpul va trece si vei rezista mai mult!

| Betty12345678 a răspuns:

Poti eventual intai sa faci l aba aoi sex cu ea daca te termini atat de repede, oricum ei poti sa-i faci oral daca nu ii convine.

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Pentru ca esti tu foarte excitat si nu poti controla situatia. Probabil si din cauza preludiului prea lung care te excita destul de mult si cand ajungi la momentul penetrarii ejaculezi.