| efimash a întrebat:

de simbata nu am avut relatii sexuale si astazi, cand am avut prima partida am ejacult in maxim un minut si a doua partida in maxim 4 minute. de ce asa putin? HELP

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pre excitata, evident!
Autocontrolul si experinta te vor ajuta sa poti tine mai lung, trebuie doar sa-ti impui asta. Opreste-te cand simti ca-ti vine, continua cu mangaiatul si alintatul si cand te-ai mai calmat, repornesti la atac. Asta ca sa-i dai si fetei timp sa ajunga la orgasm, ideal fiind sa terminati impreuna.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca erai prea excitat si dornic de a face sex.