| lorenna99 a întrebat:

Buna iubesc un baiat cu ochi verzi si are 15 ani si iubesc altu de 16 ani cu ochi albastri pe cine sal aleg si ei pe mine

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Pai alege-l pa ala care este mai apropiat de tine
Si care simti ca te iubeste mai mult
Daca ar fi dupa mine eu l-asi alege pe ala cu ochi verzi
funda?

pa, pa

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu poti iubi 2 deodata.eu ador brunetzii, d asta nu sp nimic... daca ala cu ochii verzii ii brunet alege-l p el.

| oLeNNNao a răspuns:

Nu poti alege doar ca si cum ai alege un catselush Gandeste'te cu care te simti mai fericita care cand te atinge sa simti fluturashi aceia in stomac day dreaming sa simti ca nu mai exista altul in jurul tau sa'l vezi doar pe el...gandeste'te de care iti v'a fi mai dor daca il vei pierde ai grija sa nu faci o greseala sad.sa nu fie prea tz cand iti dai seama gandeste'te d 2 ori cu inima si o sa vezi ca venii sti care e :* baiatul potrivit love struck big hug [Fundita;;]]love struckBafTaaa >big grin

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Offf offf. mai ai de crescut nu gluma. Intrebarea mai degraba era care vrei sa te creasca.
Invata sa privesti si dincolo de aparente (daca nu sti sa faci asta atunci e de rau pentru tine si vad un viitor naspa pentru tine).
Acum vad ca ai zis ca "si iubesc altul de... " rolling on the floor. Te rog eu, mai bine du-te si te uita la Hanna Montana sau ce seriale de copii oi viziona (sau poate esti deja destul de mare pentru telenovele) si lasa iubirea pentru mai tarziu cand o sa stii catusi de putin cu ce se mananca iubirea.

| St3fU a răspuns:

Pai.depinde de ce varsta ai si tu, ca daca esti 15 sau mai mica zic sa'l alegi pe ala cu ochii verzi, ca ochii verzi is cei mai tari. Da' daca ai pete 15...stai cu ala de 16 ani, desi ochii albastrii is mai comuni decat aia verzi. Acuma tu sti care ochi iti plac mai mult sau daca te intereseaza varsta parteneruluithinking

| AndaWest a răspuns:

Cum tu te bazezi doar pe culoarea ochilor iti spun ceva
ochii verzi niciodata sa nu-i crezi, ochii albastri ca la broaste.deci acum decizi tu

| Rapture a răspuns:

Te intereseaza doar ochii acelor baieti?

| Romelya314 a răspuns:

Parere sincera: asteapta sa mai cresti, ca sa-ti dai seama ce inseamna iubreahappy Nu poti sa iubesti 2 persoane, raspunsul ti-l da doar inimahappy

Bafta

| NebunaTha a răspuns:

Iti asculti inima love struck Depinde cum se comporta cu tine big grin Succes in continuare big hug Funda blushing smug?

| georgi002 a răspuns:

Care iti placelaughingdoar nu o sa te i-ei dupa parerile noastre.care crezi tu ca tine la tine si nu idi va bate joc

| carmenB a răspuns:

Pai e cam greu sa iti zicem noii. faii ce iti zice propria inimawinking

| ριѕуuuX a răspuns:

Auzi? ai 11 ani sh te plac baietii de 15`16 rolling on the floor.
oh go on Isi bat joc, scumpo`, de tinelaughing.