| Lsksl a întrebat:

Iubitul meu pleca 10 zile in Spania peste 5 zile si eu de 2 zile ma simt foarte rau adica m-am atasat foarte mult de el si mi-e greu fara el 10 zile. ma apuca plansul oriunde chiar si cu prietenii.el nu stie asta dar mi-e foarte greu fara el ...parintii s-au ingrijorat ca nu stiu ce am. stau numai suparata nu stiu ce sa mai fac, nu stiu ce mi-a facut. Cum pot trece peste? ce trebuie sa fac daca o sa o mai tin in ritmul asata o sa ajung sa am probleme cu sanatatea. am uitat sa precizez sunt o persoana FOARTE slaba, plang dij orice si sunt la pamant cu moralul..va rog as ma ajutati stiu ca par penibila dar poate voi ma intelegeti. :

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi mergi cu el

| Lsksl explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu siguranta as fi mers daca parintii ma lasau...

| Dlkee a răspuns (pentru Lsksl):

Eii,nu fi trista, trec repede 10 zile. Si dupa aia sa vezi tu ce bine o sa va fie cad se va intoarce acasa.

| grab a răspuns:

Draga mea, gandeste-te ca altii plecau pe front pe nelimitat si lasau acasa femei cu copii in brate si/sau in burti.
Asta ar trebui sa te aline macar prin comparatie.

Cat e el plecat croseteaza-i ceva ca sa treaca timpul mai usor! happy

Sanatate!

| Dlkee a răspuns:

Draga mea, te inteleg perfect si eu am trecut prin asta anul trecut cand iubitul meu a plecat la mare si pe mine nu m-a lasat mama sad, cea mai buna metoda este sa mergi si tu cu el. Sau daca nu te duci ocupa-ti timpul cu ceva. Si ai sa vezi ca va trece repede timpul. Trebuie sa te gandesti si la tine si la sanatatea ta, o sa treci si peste asta. Fii tare, ca doar nu pleaca pentru tot restul vietii. Succes :*

| OPustoaica a răspuns:

Ohh love struck ce frumoasa e dragostea puppy dog eyes crede-ma...si eu trec prin chestia asta. de 2 ani sad nu l-am mai vazut de cand a plecat, ce-i drept nu pot spune ca nu sufar sad chiar imi este dor de el dar nu am ce sa fac sad tu nu doar ca te-ai atasat de el, ci il iubesti mai mult ca pe propria persoana puppy dog eyes
Nu trebuie sa plangi happy gandeste-te ca sunt 10 zile si ca vor trece repede, daca vorbesti cu el atat timp cat este plecat o sa fie totul bine si o sa treci peste tot. In legatura cu ce ai zis tu, trebuie sa ii spui ca plangi pentru el si ca iti va fi dor de el, o sa te simti mai usurata iar el se va gandi mereu la tinebatting eyelashes
Ai grija si multa bafta :*