| Cristina05109 a întrebat:

Iubitul meu se poarta destul de frumos cu mine,imi da mesaje mereu,ma suna, imi vorbeste frumos si imi explica anumite lucruri.Cand vine de la servici,se vede pe fata lui ca e foarte obosit,dar tot vine sa ne vedem si mai sta cu mine cateva ore. Zilele trecute mi-a facut cunostinta cu prietenii lui si in prezenta acestora se purta foarte foarte frumos cu mine, era atent si grijuliu.Chiar tine cu adevarat la mine? Voi ce credeti?

17 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Asta da respect din partea lui. Sa fiti iubiti!

| KamaSutra a răspuns:

Esti o fata foarte norocoasa happy
Tine-l langa tine si iubeste-l mult fiindca pentru el esti totul happy

| neutrino a răspuns:

Tine la tine, dar in primul rand tine la el! Sper ca este la fel de grijuliu si atunci cand nu sunt prietenii lui de fata.

| Doub a răspuns:

Vrei să te lauzi cu prietenul tău?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aia ma gandeam si eu ca nu vad logica intrebarii

| TheImpaler a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe principiul "n-am nici o problema. ce sa fac? " laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheImpaler):

Mai degraba " o duc prea bine, ce nenorocire ".laughing

| TheImpaler a răspuns (pentru anonim_4396):

"cineva sa ma ajuteeee! " laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheImpaler):

Lasa ca ii da papucii cat de recent, oricum fetele prefera nesimtiti laughing, nu vezi? e prea bun si ei nu ii place

| TheImpaler a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cum isi asterne happy

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

Hai sa-ti dau ceva bun laughing)

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Pai, mai, daca baiatul este mort de oboseala si vine sa stea cu tine, ce crezi. Daca nu tinea la tine, te amana mereu, nu statea cu tine, iti vorbea ironic.Rar gasesti baieti de genul asta. Sunt foarte putini care se comporta frumos cu prietena in fata prietenilor, inseamna ca te adora.Incearca sa nu il pierzi. Bravo! Bafta!

| TheImpaler a răspuns:

Te uraste! da-I papucii! (asa intrebare, asa raspuns, sry)

| AliTheo18 a răspuns:

Din cum se comporta el chiar pare ca tine la tine. Te prezinta prietenilor, adica gen, te introduce in familie. Deci nu are alta iubita. Daca vine obosit la tine sa te vada macar putin, da, e un semn bun, inseamna ca nu`i e greu sa vina pana la iubita lui.Inseamna ca-i e dor de tine si pretuieste si acele 5 minute cu tine.Se pare ca el chiar vrea ceva serios.Dar numai tu poti stii asta cu adevarat! Tu il cunosti! Tu sti daca e sincer cand iti zambeste! Cu toate ca sunt semne bune, trebuie sa fi si atenta, pentru orice eventualitate! Nu strica niciodata sa fi preventiv! Comporta-te cum se comporta si el! Si cand nu-ti place ceva, sau vezi ceva ciudat la el, vorbeste cu el! O sa fie mai bine, o sa clarificati orice situatie, Succes!

| RebeleGirl a răspuns:

Te adora! felicitari! ai un iubit foarte iubitor. happy Conteaza mult ca el sa fie la fel de atasat de tine atunci cand e de fata cu prietenii lui..adica nu ii e rusine! happy

| oreoo5269 a răspuns:

Se da bine pe langa tine si vrea doar sex.