| Andraandrutza12345678 a întrebat:

La ce varstra va.ti inceput viata sexuala? Cum e sa faci prima oara sex? Nu va fost rusine sa va dezbracati in fata partenerului / partenerei?
Dau funda pentru cel mai îndetaliat raspuns!

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

1. 16 ani
2. a fost salbatic
3. ce inseamna rusine?

| RAY a răspuns:

Eu spun sa faci dragoste prima oara asa ca amintire si presupun ca cand iubesti o persoana o cunosti cat de cat nu? nu mi-a fost rusine ca ea era beata si eu eram beat de iubire desigur amandoi

| sofisis a răspuns:

Eu la 18 ani.
Prima data e intr-adevar un sentiment ciudat si special dar ca si senzatii...devine mult mai misto pe parcurs. Prima data e cu stres, cu emotii, nu prea iese asa cum ti-ai planificat.
Rusine? Daca esti pregatit psihic si fizic sa faci sex, nu vad de ce ti-ar fi rusine.

| Oana92 a răspuns:

La aproape 18 ani...e frumos daca e cu cine trebuie. E normal sa iti fie jena si sa fii stangace, dar face parte din magia momentului big grin

| tractorisul a răspuns:

buna! eu la 16 anisori pur si simplu s-a intamplat!, ea a fost vu ideea deoarece eu eram mai timid de fire, dar a fost ceva magnific, frumos, un sentiment foarte placut, s-a intamplat la mine acasa, parintii mei erau plecati, apropo la mine a fost dragoste nu sex, sper ca stii face-i diferenta!, vezi sa nuse transforme intr-un iepure doar de dragul de a te freca, ia-l usor totul o sa vina de la sine...bafta!

| Dugalle a răspuns (pentru tractorisul):

Intr-adevar, mare diferenta dintre sex si dragoste mai este.

Domne! Geamul, deci geamul nu e ca fereastra domne! Asculta aici, geamul in nici un caz nu e ca fereastra.