| PisSsy a întrebat:

De la ce varstra ar fi normal sa-ti incepi viata sexuala ?happy

Răspuns Câştigător
| Bogdan9630 a răspuns:

Daca vrei ne intalnim aman2 eu unul sunt pregatit eu te pot ajuta sa intlegi facand tu practica pe minelaughing

| PisSsy explică (pentru Bogdan9630):

Ai fost naspa la faza asta!

| Bogdan9630 a răspuns (pentru Bogdan9630):

Mereu castiglaughing cati ani ai? sa ne vedem si noi trebuie sa incepem practica aiahappy
un id de mess cv

| PisSsy explică (pentru Bogdan9630):

Termina! serios esti obsedat?

| Bogdan9630 a răspuns (pentru PisSsy):

Ia ia ia eu pun intrebarile aicilaughing ia uite ma fac si eu glume si u esti obsedat tu esti wa o fetita care nu stie sa o faca

| PisSsy explică (pentru Bogdan9630):

Bine nu toata lumea glm aiciphbbbbt

| Bogdan9630 a răspuns (pentru PisSsy):

Eu da

16 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

De la 17
mai putin in niciun caz

| CrazyTeenager a răspuns:

Cand te mananca.

| MasterYoda a răspuns:

Cu 2 luni inainte de menopauza

| Bogdan9630 a răspuns:

Iar intrebi tulaughing eu zic k e bine sa incepi de la 15-16 ani pentru ca atunci este varsta asta care te tenteaza oricehappytongue

| NeimaginabilA a răspuns:

Preferabil cand nu o sa mai ai nevoie sa intrebi aceasta intrebare

| KainSanctus a răspuns:

Depinde foarte mult si de ce crezi tu, de cum te simti tu. Nu uita ca e o alegere importanta in viata. Nu te grabeste nimeni. Trebuie doar sa fi tu pregatita din toate punctele de vedere si poti sa faci ce vrei. Nu te llu-a dupa nimeni daca iti zice sa te apuci de la 15 sau de la 20. E alegerea tawinking si apropo have fun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpdv stiintific dupa 18 ani iar din punctul de vedere al celor din ziua de azi chiar si la 13 ani e normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpdv stiintific dupa 18 ani iar din punctul de vede al celor din ziua de azi chiar si la 13 ani e normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punct de vedere stiintific peste 18 ani iar din punctul de vedere al unora e recomandat chiar de la 13 ani deci tu alegi

| rozbombon a răspuns:

Poi cand te simti pregatitabatting eyelashes. Normal ar fi pe la 17-18 incolo, cam asa:-s.
Acum depinde sunt fete foarte dezvoltate atat psihic cat si fizic.Asta depinde de la persoana la persoana.
Daca te simti pregatita si chiar vrei sa faci acest pas fa-l:*. Mult succes!