| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti, am o mica problema, sunt impreuna cu prietenul meu de 2 luni si totul e bine si frumos dar cind vine vorba de sarutat e ceva mai complicat. Ne sarutam simplu adica fara limba... foarte rar ne mai sarutam cu limba. De multe ori incerc sa ne sarutam mai lung insa nu prea se primeste. oare carei cauza?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e mai timid baiatul, vorbeste cu el

| DNSK a răspuns:

Trebuie neaparat sa discuti cu el despre asta. Daca intr-o relatie comunicarea e la pamant, apar astfel de probleme si chiar mai multe. Vorbiti, in felul asta aflii si ce gandeste si ce-i place. Nu are de ce sa ti-o ia in nume de rau daca ii expui problema frumos si civilizat

| e1xtz a răspuns:

Sunteti mici..si probabil este mai timid

| Schatzyyyyy a răspuns:

Stai de vorba cu el, poate e mai timid de fel, sau cum s-a mai spus poate il excita!

| xutza a răspuns:

Cati ani aveti?

| Lady2012 a răspuns (pentru xutza):

Eu 17.el 18

| xutza a răspuns (pentru Lady2012):

E cam ciudat. ar cam fi o problema. poate il excita sarutul cu limba. na. parerea mea. dar cel mai bine ar fi sa discuti cu el despre asta. succes :*

| Lady2012 a răspuns (pentru xutza):

Clar ca-i ciudat, de aia am si postat intrebarea.
Nu stiu insa nu pot sa discut cu el despre asta. nu stiu pare ciudat nas putea. ce pot altceva sa fac?

| LaRkiNNN a răspuns:

Dupa mine, nu ii place sa sarute cu limba sau nu a prea experimentat asa ceva foarte mult. Incearca sa vorbesti cu el si despre asta.

| KissRaulYo a răspuns:

Poate iti pute gura...big grin sau poate are pe alta big grin

| xutza a răspuns (pentru KissRaulYo):

Nu cred ca daca ar avea pe alta, nu te-ar mai saruta.e absurd ce spui kissraulyo.