| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Am si eu o intrebare.Am stat cu o fata 2 luni de zile dupa care ea a spus ca nu mai poate continua relatia deoarecea ea ma vede doar ca pe un prieten.Eu am acceptat. Dupa 2 saptamani de la despartire ea mi-a scris pe mess ca sa o iert si sa fim din nou impreuna. a spus ca nu o sa mai faca asa niciodata. Ce ziceti sa o cred.Merita o sansa? multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Da, eu zic ca da, dupa ce a vazut ca tu esti mai bun nu ai decit de cistigat.Merita! Si daca nu va fi asa cum zice o sa fie ultima ei sansa! Dar sansa asta da-i oricum!

| andreea7520 a răspuns:

Merita, merita. sunt fata si stiu cum e. Probabil trecea printr`o perioada mai. nu stiu :d oricum merita o sansa. daca relatia nu merge, las`o thinking

| floryn92 a răspuns:

Desi ciorba reincalzita nu are acelasi gust, nu te costa prea mult sa ii oferi a 2 sansa. Insa ai grija in primele saptamani, trateaz-o la limita dintre bun si simt si nesimtire. Asta daca vrei sa conduci lucrurile si sa nu fi condus!

| sabinozaur a răspuns:

Eu cred ca si-a dat seama abia atunci cand nu te mai avea. ca ii esti mai mult decat un prieten.happy si da meria o a 2 sansa.happyasta bineinteles daca mai ai sentimente pentru ea. insa invato sa te aprecieze mai mult pentru ca nu orice da o a 2 sansa.happy>big grin

| citron a răspuns:

A doua sansa se da mareu! am facut si eu aceeasi prostie care a facut-o prietena ta dar am fost iertata si acum totul este frumos...

| adryano05 a răspuns:

Salut!

Doar "inima" ta iti poate raspunde la intrebarea asta, pentru ca tu o cunosti cel mai bine pe fata si tu stii ce sentimente ai fata de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa nu o ierti? Daca tii cu adevarat la ea iart-o.

| allyce a răspuns:

Tu o placi? Daca da poate ar trebui sa incerci ca nu stii ce te asteapta mai incolo si ca sa nu regreti dai bataie...