| Anonim_7683 a întrebat:

Buna la toti! Iata ca se apropie 14 Februarie(Ziua indragostitilor) si nu am idee ce as putea sa-i daruiesc iubitei mele! Ce i-as putea darui? Ne intalnim de o luna si ceva, e primul cadou din partea mea! Ma gindesc la un ursulet de plus, pentru ca nu ne intalnim de asa mult timp... voi ce imi puteti propune?

8 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Fii alaturi de ea in aceasta zi speciala, invit-o la o pizza, la o prajitura.

| zuzu_8584 a răspuns:

1. un latisor cu o imina ssau "te iubesc"
2. un plus mare cu o inimioara sau ceva
3. un parfum
4. cosmetice
5. vezi si uh ce hobiuri are si gandeste. te la cadouri adecvate
6. o poza cu tine intr-o rama cu inimioare.
7. eu nu te sfatuiesc sa ii cumeri flori nu stiu dc dar mi se pare cam demodat,
sper ca te-am ajutat happy

| TeenageGirl a răspuns:

Pai... orice fataiubeste un colier sauniste cercei dragalasi.nu conteaza cantitatea ci calitatea...happy
Intr-o cutiuta mica decaorata cu o funda(se poate cumpara in jur de 4-5 lei) sa pui cercelusii micuti nu trebuie marihappy gestul conteazahappy si.gata un cadou perfect pe care ea il va adora
happy.

Bye!

| Ioanantonia a răspuns:

Ai o pereche de erceii si niste bomboane i love Milka

| Memories a răspuns:

Un cadou personalizat si sa fie pe el poza pe el cu voi 2love struck

| SweetySweet a răspuns:

Un lantisor, o bratara pe care sa scrie 'Te Iubesc' sau chiar numele ei...Sau o poza cu voi 2 intr-o rama in forma de inima happy

| 00Mariposa00 a răspuns:

O cutie de bomboane si un buchet de flori.

| broken1heart a răspuns:

Daca zici ca aveti numai o luna de cind va intilni e bine, trebuie sai daruesti ceva ce i-ar placea foarte mult, ceva cei va ramine in amintire mereu, un ursulet de plus poate e o idee minunat, fetele adora jukarile de plus