| anonim_4396 a întrebat:

Buna la tuturor, am facut si eu cu iubitul meu dragoste si mi-e frica sa nu raman insarcinata pur si simplu am facut fara prezervativ dar nu a durat nici 2 min si cand a simtit ca ii vine acel lichid sa ejaculeze a retras....si nu stiu daca pot ramane insarcinata cu treaba asta deci el cand a simtit gata numai a continuat si de acolo numai am facut deloc si mam sters repede cu un servetel

14 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai daca nu si-a dat drumul nu ramai, dar uneori este suficient o cantitate foarte mica de sperma ca sa ramai.
Poate ai scapat de data asta, iar data viitoare aveti mai multa grija.

| Anastasia_4911 a răspuns:

Sigur nu sunt scrise la misto intrebarile astea!?!? Mie mi-e rau doar cand citesclaughing))

| SMarius a răspuns:

copii...mai cititi cate ceva inainte sa faceti chestii de astea! chiar daca o sa ziceti ca nu, astea sunt lucruri foarte serioase! tu te temi sa nu ramai insarcinata, dar nu te temi de Sida, Gonoree si alte draq stie cate boli care pot fii mult mai nasole decat o simpla sarcina!

| sebysebyca a răspuns:

Dar de ce nu o intrebi pe maica-ta daca ai ramas sau nu gravida? sau presimti ca iti rupe gatul?

| aragon90 a răspuns:

Vrei sa faci lumea sa vomite taci acolo

| vasic a răspuns:

Dracu s-o ia de educatie sexuala. e plin forumul asta cu aceeasi problema.
1.Acel lichid se numeste sperma.
2.Insarcinata poti ramane cu picatura placerii nu doar cu sperma, depinde in ce perioada a lunii esti.
Repet, dracu s-o ia de educatie sexuala. In priza sa va bagati degetele n-o faceti ca stiti ca va curenteaza, dar sex neprotejat e simplu.

| ananyyo a răspuns:

Nu conteaza cat a durat actul sexual.de acum incolo SA STII ca poti ramane insarcinata cu"treaba asta", poti sa te stergi si cu 1oo de servetele ca nu e metoda contraceptiva stersul cu servetelul! app:si lichidul pre-ejaculator poate contine spermatozoizi

| ananyyo a răspuns (pentru ananyyo):

Si e nevoie doar de unul vioi si de un ovul fertil. sper ca de acum incolo vei folosi prezervativul! te apara si de bolile cu transmisie sexuala si de sarcina.

| denisadenisa23 a răspuns:

Acum iti e frica...cand ti-ai desfacut picioarele si l-ai lasat sa-si faca felul cu tine nu iti era..nu imi dau seama ce va costa un prezervativ..cum nu ti-a pasat atunci si ai gandit cu ce nu trebuia..suporta consecintele

| vasic a răspuns (pentru denisadenisa23):

Ce ii costa? Le e rusine sa mearga la farmacie sa cumpere. E mai usor ala o baga si o scutura apoi ea trage beleaua. Simplu, eficient.

| AndruCriistina a răspuns (pentru vasic):

Fratee aveam prezervativ cumparat dar am spus sa o facem si fara si numai comenta asa da urat, ca eu nu vam jignit pe niciunul si mi-a venit menstruatia si este bine

| vasic a răspuns (pentru AndruCriistina):

Sunteti inconstienti si tu si penetratoru. cand ai s-o comiti o sa-ti aduci aminte de ce-ti spun astia pe aici. Treaba cu floarea si buldogul scapa in maioneza nu sunt povesti. Poate tragi vreo concluzie daca te-ai speriat suficient.

| GeorgicaMoldoveanu a răspuns:

Doua minute? Eu nu ajung nici la 45 de secunde. Ce norocoasa esti!

| EpicPlayer a răspuns:

1.Cati ani ai?
2.In caz ca va e rusine sa va cumparati prezervative... Legati-va de mataranga o punga cu scoci (scociul ca sa tinta punga pe mataranga). Copii ahtiati dupa sex...Ai auzit de sida? gonoree? sifilis? Stii ca o sarcina scapi cu o "pastila de a 2 -a zi",/alte metode contraceptive. Dar de o boala scapi mai greu. DATA VIITOARE FOLOSITI "GUMELE"