| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va zic ca, cunosc un baiat care am aflat recent ca ma place ( il plac si eu) i`a zis unei prietene ca ar vrea sa se comb cu mine. Cum sa-i zic ca il plac :-s? FunditSSa love struck

1 răspuns:
| Andra1024 a răspuns:

Roag-o pe prietena respectiva sa iti aranjeze o intalnire cu el.Duceti-va in parc si vezi daca incearca sa se apropie de tine.Daca da atunci e bine. Daca nu da-i tu un imbold si incearca sa filtrezi cu el. Daca vezi ca nu e interesat atunci ce ai aflat tu au fost doar zvonuri si cred ca ar fi cel mai bine pentru tine sa il uiti si sa iti indrepti atentia spre un baiat care chiar te merita.Mult succes.