| DenysaDaniela a întrebat:

Buna luna viitoare e ziua prietenului meu si e prima lui aniversare de cand suntem impreuna am nevoie de ideii ce ii pot face cadou? happy

10 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Hmm, cred eu ca o noapte in care sa-l faci fericit ar fi cel mai frumos cadouwinking

| DenysaDaniela explică (pentru Jony123):

Am doar 16 ani am mai sp si mai sus happy

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
O cină romantică şi o noapte petrecută în doi ar fi cel mai potrivit cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi fericit daca nu ai mai avea numele asta de pitipoanca pe TPU.

| DenysaDaniela explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sa imi fac contul cu alt nume dar nu a mers

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenysaDaniela):

Las' ca asta e bun, aseara aveai altul.

| Satango a răspuns:

Buna!

Ii poti lua un ceas sau un lantisor sau o brata pe care sa il pui intr-o cutie ( daca vrei). Stiu ca alte persoane ar zice: ''Un ursulet si o poza cu voi'' sau ''O poezie de dragoste cu pupici pe ea''. No! Nu cred ca ai 10 ani pentru asa ceva. Baftawinking

| Trolozaur a răspuns:

Salut, tot ce stiu despre prietenul tau este ca de un an este impreuna cu DenysaDaniela. Acestea fiind spuse o sa presupun ca prietenului tau ii place biliardul foarte mult asa ca propun sa ii cumperi un tac de biliard personalizat.