| caineud2014 a întrebat:

m-am dezvirginat din greseala, cand eram beata cu un tip pe care-l cunosteam doar de cateva zile. Chestia asta m-a afectat foarte mult pe viitor, iar acum nu ma pot gandi la altceva.
ce as putea face?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum nu ai ce mai face!
Nu mai bea în deplasare că riști să rămâi însărcinată și nu știi cu cine.
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-te de bautura. Mergi la un psiholog. Vezi ca exista o operatie prin care se poate face ca la casatorie sa apari virgina. Mergi la un doctor ginecolog si intreaba.

| MioaraParalescu a răspuns:

Da,da sigur da vina pe alcool

| mihai69 a răspuns:

Știu și eu?!? Mai bea o vodkă, poate uiți... sau poate ajungi la un număr care deja nu va mai conta.

| Emilian65 a răspuns:

Vezi, ce inseamna sa bei mai mult decat trebuie? Te face sa faci greseli fatale, de care mai tarziu ai de suferit.

| Felys a răspuns:

Nu e un capat de tara, acum daca s-a intamplat nu mai ai ce face, pe viitor renunta la bautura si nu te mai lasa tavalita de oricine, nu esti presul nimanui, incearca sa ai mai mult respect de persoana ta daca vrei sa fii respectata

| Danysan a răspuns:

Incearca sa vb cu el si sa ai o relatie cu acest individ care a cam profitat de tine. Serios? Fi puternica si vb cu el daca pentru tine a contat atat acest pas ar trebui si el sa dea dovada de respectsi sa inceapa o relatie cu tine.seara faina.

| Jardelin a răspuns:

Mai trage o dușca!

| Green66 a răspuns:

La următoarele greșeli să vă protejați.
P.S. ai grijă de corpul tăubig grin

| sappy a răspuns:

Tipic,cred ca daca nu era de vina alcoolul sigur era de vina anturajul.Tu de fapt esti o victima a societatii!