| marry_2494 a întrebat:

m-am impacat cu fostul prieten deoarece ne iubim foarte mult si am stat impreuna doi ani dar mi frica ca am facut o greseala deoarece e gelos si cateodata la nervi nu se controleaza. el spune ca s-a schimbat si ca regreta si ca si-a dat seama ca nu poate sta fara mine in timpul in care am stat despartiti. astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E decizia ta şi tu răspunzi de ea! Dacă de acum ai dubii în ceea ce priveşte atitudinea prietenului tău, nu este bine!
Gelozia a despărţit foarte multe cupluri, precum şi al vostru din câte am înţeles. Nu ştiu la ce anume te referi când spui că la nervi nu se controlează, sper să nu fie vorba de violenţă, nu vreau să cred asta. Dacă e vorba de aşa ceva, află de la mine că odată ce i-ai permis să te lovească sau să îţi vorbească urât, o va face şi a doua oară chiar dacă ţi-a spus că regretă şi că se va schimba.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca el e in stare sa aprecieze cat ii esti de pretioasa,nu va repeta vechile greseli.
Cu toate ca gelozia e boala grea si nevindecabila!
Deocamdata,incearca sa faci lucrurile sa mearga bine,dar fii foarte atenta!
Daca pare tentat sa redevina acel gelos care nu se controleaza,lasa-l,oricat l-ai iubi! Nu poti trai fericita langa un asemenea barbat,nu te poti simti nici iubita nici aparata,doar umilita o viata!
Sa speram, totusi, sa mearga bine!

| Anet a răspuns:

Daca s-a schimbat sau nu o sa observi doar cu timpul, si atunci iti vei da seama daca ai facut acum o greseala sau nu.In plus daca e la fel ca si inainte poti oricand sa te desparti din nou de el, nu?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust!
Bafta!