| EleNa_2957 a întrebat:

Cati dintre voi v-ati impacat cu fostul/a prieten/a? si cat timp ati stat despartiti?

8 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

App o zi! niciodata nu am rezistat mai mult unu fara celalalt.

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Eu ma.m impacat cu prietena mea, am stat 1 saptamana despartiti si ne.am impacat din nou iar dupa 1 saptamana ne.am certat iar crying

| MBAAA a răspuns:

Eu prima oara am fost cu un baiat aproape 3 luni, ne-am despartit si am stat despartiti cam 1-2 saptamani, apoi ne-am impacat si am stat impreuna vreo 2 luni si momentan suntem impreuna`.

| Polly_7765 a răspuns:

Eu am fost cu un baiat in vara, dupa care am facut o pauza de 2 luni jumate, iar acum suntem impreuna de mai bine de 3lunihappy

| Poison_7046 a răspuns:

Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust.
Peste o cearta de o saptamana poti trece usor, dar o impacare dupa o despartire nu va dura. Bineinteles ca mereu exista si exceptii. Gresala pe care o fac multi tineri este ca la prima cearta aleg sa se desparta. Daca nu v-ati inteles in ziua aia, pur si simplu plecati fiecare la casa lui, ganditi situatia la rece si va intoarceti. O cearta nu ar trebui sa tina mai mult de 1 ora, daca in relatia respectiva exista iubire. Cand iubesti, treci peste orgoliu si alte ganduri.

| IIIx333III a răspuns:

Dupa 3 luni. :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 luni

| Diddysor a răspuns:

Eu m`am impacat cu el dupa 2 saptamani. Dupa 2 luni ne-am certat iar laughing