| Larisa_5606 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat de ceva timp, nu am fost impreuna, el stia ca il plac, ne-am certat dar am redevenit iar prieteni cum am fost si la inceput.Insa uneori si el imi dadea semne ca ma place, cel putin eu simteam un pic ca ma place, acum daca am simtit prost asta e. Niciodata nu a recunoscut, vorbea de mine si cand avea o asa zisa "iubita", ma enerva, ma tachina si nu imi dadea niciodata pace.Credeti ca orgoliul nu l-a lasat sa spuna ca simte ceva pentru mine sau? Nu inteleg si astept niste sfaturi. Multumesc.

3 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Mda. ce clar ca vrea sa te faca geloasa si sa te faca sa recunosti ca il placi sau il placea sau poate doar glumeste oricum nu ar trebui sa te mai astepti le ceva bun de la el

| alin_9439 a răspuns:

Daca vrei sa vorbim id meu e alin_micut

| Areen a răspuns:

Pff, iti zic sincer ca eu ma regasesc in povestea ta! Si urasc faptul ca inca o fata traieste aceeasi experienta ca si mine!
Mai bine da`i dracu' pe baieti :*
Girl are better!
Ca deja e de ajuns. Toate fetele pe care le intalnesc sufera din dragoste. Pe mine deja ma scoate din minti. waiting
Si eu am plans in fiecare zi timp de vreo 1/2/3 luni si stiu cum e suferinta ( asa zic eu ).
Prima data ne traim copilaria, ne distram, facem toate porcariile posibile si dupa dragoste si magarii!
Cine e cu mine? rolling on the floor