| Iulwiaa a întrebat:

m-am masturbat adr nu cu degetul doar m-am masat. mi se poate intampla ceva? mentionez ca imi curge cam 2/3 zile din vagin un lichid transparent de cate ori ma masez. e posibil sa fiu insarcinata?

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dap,ai ramas insarcinata cu degetul.O sa ai un `degetel` sa-ti traiasca:*:*:*:*

| Barblaster a răspuns:

OMG, lichidul ala transparent era o bucata din creierul tau care vad ca e cam mic.Maine mori, da faci un copil si te rencarnezi in el.

| gicuu1997 a răspuns:

big grinbig grinbig grin, nu te teme draga, nimic nu o sa se intimple, dar citi ani ai? nu-mi dau seama de ce poate sa-ti curga acel lichid, dar esti virgina? ca poate e din cauza ca obtii prea multa placere? dar de la masturbatie nu poti avea nimic, chiar este recomandat de specialistii americani

| IMC90 a răspuns:

Looooooolllll laughing daca ai fost in satre sa-ti faci cont aici, mai mult ca sigur faci misto de noi. in caz contrar e trist rau laughing

| morenaRox a răspuns:

In nici un caz nu ramai insarcinata cu degetul, nici macar cu al tauwinking

| ღBrunette a răspuns:

Hey, Iulwiaa! Mai fetita, tu stii ce implica viata sexuala? Vad ca habar n-ai pe ce planeta traiesti! Cum poti sa spui ca ai ramas insarcinata din cauza unui "degetel"? Te sfatuiesc sa pastrezi intrebarile de genul pentru tine, ca sa nu te faci de ras!
P.S. Prostia e in floare, dupa cum se vede. straight face

| Aceeasieu a răspuns:

Tu esti fraiera ma? laughing...cum naiba sa fii insarcinata? raised eyebrows
clar ca nu...

| NYLAMN a răspuns:

Da esti... maine nasti... loool ce specimen rolling on the floor

| blackblanket a răspuns:

Doamne fată! măcar nu le arata si celorlalţi ce prostii ai tu în cap!

| escumela a răspuns:

Categoric nu. Daca inainte sa te masezi n-ai masturbat un baiat cu aceeasi palma happy
Chiar si asa sansele ar fi infime.