| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca din vagin curge un lichid alb...de dese ori. Este oare posibil sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Secretie vaginala. Este normala! nu, nu esti insarcinatatongue!

| eu4you a răspuns:

Nu trebuie sa-ti inceapa menstruatia ca sa ai secretii vaginale...este ceva normal.Si eu m-am speriat prima data cand mi s-a intamplat.

| Dearscorpion a răspuns:

DAR problema este ca nu mi-se incepe menstruatia

| puffarinaa a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata. Este vorba de secretia vaginala. Poate fi semnul ca ai o boala. Cel mai bine ar fi sa consulti medicul! happy

| DirtyDancer a răspuns:

E posibil sa ai candida sau alta infectie, mai bine vb cu un ginecolog