| DupaCraciunFacemGratar a întrebat:

M-ati putea numi disperat ca fac asta, lipsit de ratiune si asa mai departe, dar as dori sa discut cu o fata care doreste sa aiba o relatie. Nu ma intereseaza fizicul, ma intereseaza caracterul. Doresc o relatie, chiar de la distanta, dar vreau sa imi impartasesc sentimentele cu cineva. Orice fata interesata ma poate contacta intr-un mesaj privat si va primi id-ul meu. Multumesc.

8 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna.Nu te consideram disperat, din contra consider ca toti avem nevoie la un moment dat sa vorbim cu cineva, chiar daca o facem prin intermediul calculatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi parere cu '354'. Apropo...n-am idee de ce nu pot sa postez intrebari asa ca..scuze ca iti folosesc intrebarealaughing.Cum ajung membru senior pe site? (scuze din nou.)

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa raspunzi de 100 de ori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mat31new):

Multumesc big grin

| Euletitia a răspuns:

Din ce oras esti?

| SakonSIUkon a răspuns:

Bro ai dreptul la viata si la un trai decent dar cu fetele ai grija ca se ajunge la pacat.Eu nu sunt un fanatic religios sau un pocait dar Dumnezeu chiar exista iar el detine viitorul tau si viitorul tau ca al tuturor este moartea.Moarte este eterna ca sa iti fie bine acolo sufera aici.

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns:

Daca vrei sa vb cu mine ok dar nu neaparat sa se numeasca "relatie" pentru ca eu sunt deja cu cineva dar n-ar fi rau sa vb si cu tine deci cum vrei...
te ajut cu ce pot cu ce nu pot scuze... cum vrei:*

| guydo a răspuns:

Tu mai tare ai nevoie de un prieten care sa iti fie ca si un frate si 2-3 fete care sa iti fie best friendwinking stai calm i normal doar ai nevoie sa vorbesti cu cineva sa de descarci