| BiuL a întrebat:

Vreo fata careia sa ii placa sa scrie, sa fie interesata de moda & frumusete si sa aiba putin timp liber pe aici? Sau chiar un baiat? Ca mai nou si ei sunt interesati de fashion.
Daca va intereseaza sau mai vreti detalii trimite-mi un mesaj privat sau lasati aici raspunsul, multumesc.

25 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

M-ai atins la punctul meu slab.
Eu sunt interesata sa discutam de asa ceva.

| BiuL explică (pentru drogh):

Ti-am scris despre ce e vorba intr-un mesaj privat.

| Kimmy22 a răspuns:

Buna happy
Hmm...eu sunt interesata tongue

| BiuL explică (pentru Kimmy22):

Ti-am trimis un mesaj privat cu info.

| Kimmy22 a răspuns (pentru BiuL):

Da, l-am primit :*

| BiuL explică (pentru Kimmy22):

:* acuma iti raspund

| InsertName a răspuns:

As vrea eu happy

| BiuL explică (pentru InsertName):

Ti-am trimis mesaj privat.

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Buna! Si eu sunt interesata, poti sa imi explici despre ce este vorba?

| BiuL explică (pentru AndreeeaDaniela):

Buna! ti-am trimis mesaj, sper ca e clar.

| dinhoo a răspuns:

Mai e valabil? tongue

| BiuL explică (pentru dinhoo):

Da. Ti-am trimis mesaj privat.

| YourDreamGirl a răspuns:

Interesata...

| YourDreamGirl a răspuns:

Interesata...(chiar mai mult decit atit), imi poti spune despre ce e vorba?

| BiuL explică (pentru YourDreamGirl):

Ti-am dat un mesaj privat

| pisssssiyy97 a răspuns:

Si eu sunt interesata mai ai nevoie?happy

| BiuL explică (pentru pisssssiyy97):

Da, ti-am trimis un mesaj privat

| LoveLebadaa a răspuns:

Si eu sunt interesata. happy

| BiuL explică (pentru LoveLebadaa):

Ti-am trimis un mesaj privat.

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns:

Eu sunt interesata!

| BiuL explică (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Ti-am trimis si tie mesaj despre ce vorba.

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns:

Vreau sa zic ca mi se pare destul de ok si interesant! Dar...nu am experienta in vlogging si o a doua problema este ca am doar 11 ani! Varsta este destul de frageda, stiu asta! Nu multi si-ar da seama ca am aceasta varsta pentru ca eu zic ca sunt destul de matura in scris si in sfaturi! Sunt sociala si...nu de mult ma pasioneza moda si frumusetea dar stiu multe despre acest subiect! Imi pare rau. poate peste mai multi ani. daca am sa prin experienta.te pup :*!

| BiuL explică (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Da, ai timp berechet :* si intr-adevar esti matura in exprimare

| MariaMariaMariutza a răspuns:

Suna interesant si mie chiar imi place moda sa fac poze chestii de genu mi-ar placea

| BiuL explică (pentru MariaMariaMariutza):

Ti-am trimis mesaj.