| Patrick2121 a întrebat:

Mă adresez fetelor majore de pe acest site cu această întrebare: Dacă ați cunoaște un bărbat și cu care ați vrea să vă puneți într-o relație dar pe parcurs, constatați că el are penisul mic și nu vă poate satisface pe deplin adică nu ar putea să vă aducă la orgasm oricât s-ar strădui. Ce ați face dacă ați fi în această situație? V-ați resemna cu situația și ați continua relația cu el sau v-ați despărți de el? Ați trecut vreodată printr-o situație din asta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele fug de aia care o au mare

| Necunoscut112 a răspuns:

Majoritatea femeilor ajung la orgasm doar clitoridian. Deci mărimea penisului nu influenţează obţinerea unui orgasm de acest tip. Dar da, sexul cu un barbat cu puţa foarte mică e degeaba.

| Patrick2121 explică (pentru Necunoscut112):

Ce înseamnă pentru tine un penis foarte mic (în cm)?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Patrick2121):

Mai mic de 12 cm sa zicem, desi nu le am folosit bine cu "măsurătorile". Probabil contează mult şi ce grosime are.

| Patrick2121 explică (pentru Necunoscut112):

Sigur că circumferința are un rol foarte important fiindcă degeaba un bărbat are cucul lung de 20 cm dacă îl are cât creionul. Deci, m-am calmat după răspunsul tău laughing Asta înseamnă că nu stau chiar atât de grav ținând cont că al meu are doar 14 dar e destul de gros în circumferință, nu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contactul vizual din timpul sexului o sa fie cu siguranta mai predominant in acest caz si romantismul, preludiul mai lungi si sensuale.
Bleah

| UnTipObisnuit a răspuns:

Daca esti cu tipul ala doar pentru sex, ce crezi?

| Alinnnstefannn a răspuns:

Salut, vaginul nu ajunge mai mare de 8 cm iar penisul in jur de 12, amandoua la maturitate, deci vaginul este conceput pentru a putea atinge orgasmul cu orice penis, binenteles daca barbatul| baiatul respectiv stie ce face!