| anonima1111111111 a întrebat:

Fetelor, dacă ați cunoaște un tip iar la prima partidă de sex constatați că acesta are penisul mai mare decât media...Ar fi o problemă gravă asta, adică i-ați putea accepta acest defect congenital?

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Visezi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorba lui Dabija

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca intrebarea ta s-ar fi referit la marimea IQ-ului (chiar si al tau laughing ) as fi incercat sa-ti raspund, dar fiind vorba de cu totul altceva....ma abtin. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Nuu, asta e o crima! Femeile adoră bărbaţii urâţi, proşti, săraci şi cu ula mică.