| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Alex si am 16 ani.Am o problema cam mare zic eu.Am penisul cam mic si as dori sa il maresc. Va rog sa imi spuneti cu ce as putea!

MUltumesc!

Răspuns Câştigător
| IRINEL90 a răspuns:

Cu cateva mii de euroi poti mari de 3 4 cm nu mai mult in Germania si suedia

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Fmm de p#list, cum dracu sa te cheme asa si sa ai p#la mica straight face jet de aici!

| Putzifer a răspuns:

Poate reusesti daca tragi tare tare de el

| Sss_1213 a răspuns:

Leaga-i de cap un pietroi...

| shikari a răspuns:

Du-te baaaaa straight face cum sa te cheme alex ( nume de boss ) si sa ai penisul mic?straight face

| shikari a răspuns:

Du-te ma, cum sa ai numele alex si sa ai penisu mic!? LOL