| Florentina12452839273692929283748288288929 a întrebat:

Buna ma numesc Florentina am 16 ani iubitul meu mi-a băgat degetul adânc în vagin si mi-a curs țin sânge nu prea m-a durut i ca nu am simtit.
Mai sunt Virgina?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti virgina, grija cu bagatul degetelor

| corbulalbrosu a răspuns:

In continuare esti VIRGINA si vei ramane asa pana in momentul in care iubitul tau va inlocui degetul folosit cu penisul aflat in erectie cu care te va dezvirgina in momentul primei penetrari a vaginului tau cu organul lui sexual. In urma masturbarii tale cu degetul, probabil ca ti-a lezat/rupt himenul ceea ce a provocat acea sangerare si probabil ca si DEFLORAREA,, pasaricii'' tale. Dar cu toate acestea deocamdata esti in continuare VIRGINA si vei ramane asa pana in momentul in care vei intretine primul sex real...cel de dezvirginare. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-a penetrat cu degetul, da esti virgina. Virginitatea, se pierde in urma penetrarii cu penisul.

| Doub a răspuns:

Flori... esti chiar tu?

| DaniTDCI a răspuns:

Voi deja la 16 ani bagati degete in vagin? Trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti virgina atat timp cat nu faceti sex.Ti-a curs sange pentru ca ti-a rupt himenul, dar tot esti virgina

| JJ227 a răspuns:

Daca nu ati facut sex, esti virgina! Simplu!