| anonim_4396 a întrebat:

Buna` ma numesc george. si am o prietena buna buna rau. Si m-a intrebat daca sunt virgin. si eu i-am zis logic ca nu. si ea tot imi da avansuri. Eu logic ca vreau dar cum sa procedez? Please :*. idei?

FUNDIIITAA :X.

Răspuns Câştigător
| Smiti a răspuns:

Bag-o la scoala in baiewinking laughing

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si ce mai astepti....va intelegeti cand si unde sa o faceti si gasiti voi un cuibusor de nebunii

| neutrino a răspuns:

La fel cum ai procedat si cu celelalte.

| h3r a răspuns:

Tu de care fata zici?
De cea pe care se presupune ca e smecherita, dar o iubesti enorm; de cea care te baga in baie si n-ai habar de ce i-ai putea face... sau?

| Ștefan241 a răspuns (pentru h3r):

asa smecherita. e fata cu care am fost mereu si o iubesc dar mereu gasesc motive sa ma cert cu ea. si asta e una care imi da avansuri :@:@::@ si mai e una care tot sare pe mine si vreau sa scap de ea. sper sa intelegeti oh go on fratilor... odata... [ Da ma cam plac fetele day dreaming dar nu vreau sa ma laud ca o piz.da de aia paici pe TPU. ] mersi ca imi raspundeti.

| h3r a răspuns (pentru Ștefan241):

Nu vrei, dar tocmai ai facut-o laughing.
Sfatul meu este sa le eviti pe toate 3.

Take care.

| Xtadelo a răspuns:

Daca tu vrei, ea vrea... fa-o.

| Vix999 a răspuns:

Daca voi nu stiti ce sa faceti nici macar cand fata se ofera pe tava...e clar! Nu meritati ce vi se ofera laughing)
Acu sincer...ce nu stii? Cum sa procedezi in legatura cu ce?
Ea vrea.tu vrei... unde naiba e problema?

| Nemira96 a răspuns:

Fratello......eu daca eram in locul tau eu ii spuneam da din prima.Ba-ti si tu un apropo intr-o zi si daca spune ca vrea o duci la tine acasa si te rezolva ea.Iti spun eu ca abstinenta te face mai ciufut.Asa ca nu rata o ocazie ca asta.Bafta....Astept funtdita!

| GYM01 a răspuns:

Esti virgin? frate...doar fetele pot fi virgine, in cazul baietilor se spune "clopotel", adica cei ce nu au o anumita virsta, sau ce nu au sarutat nici o data vreo fata sau daca nu a avut vreo relatie. Depinde, fiecare vede diferit acest cuvint. VIRGIN un baiat nu poate fi...

| StephanyGuess a răspuns:

Daca doresti sa ai o relatie sexuala cu ea trebuie sa vorbiti despre asta. Daca tot nu esti virgin, atunci ar fi trebuit sa inveti cate ceva din celelalte relatii "amoroase".