| georgee223 a întrebat:

.ma numesc George..si as dori sa ma ajutatii in privinta unei intrebari: Ce ar trebuiii sa fac sau CUM ar trebui sa procedez daca eu si prietena mea am vrea sa facem SEX fiind amandoi VIRGINI? Suntem impreuna de 2 ani avand acum 16 ani amandoihappy..Va rog spuneti-mi cum procedez. ..Va Multumeschappy

10 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

O chemi la tine si ii zici hai sa jucam fotbal eu dau gol si tu zici au!

| SentimentalConsil a răspuns (pentru Allex7):

una e sa zici si alta e sa faci mai gerila

| BeBe_9214 a răspuns:

Gasiti un loc sigur,ia restul vine de la sine.
Ai grija de ea,ca e o durere groaznica si intelege-o, fi atent si folositi prezervativ.
Si George nu are nimeni cum sa invete ce sa faceti sau citind pe net, crede-ma, totul vine de la sine, mai ales daca va iubiti.
Aveti grija.Si nu uitati de prezervativ.

| SentimentalConsil a răspuns:

Tu cauti raspuns la intrebare sau ce? va felicit ca nu ati inceput viata sexuala pina acum, scrii tu ca sunteti impreuna de doi ani, trebuie sa fiti foarte siguri pe voi daca doriti sa faceti acest pas, discuta cu prietena ta la modul cel mai serios posibil despre acest lucru deoarece baietii trec cu mult mai usor peste aceasta hotarare decat fetele, la fete pot fi urmari psihice foarte grave asa ca discutati.
Primul pas ar fi preludiul despre care gasesti aici ceva interesant http://www.armonianaturii.ro/......83-articol

| TheEdikEm a răspuns:

O inviti la un monopoly la tine acasa. laughing

Pentru a face sex aveti nevoie de increde unul in celalalt.
Pentru inceput este bine s`o faceti cu prezervativhappy
Pe viiotor ve`ti renunta doar daca vretihappy
Iar pentru a va incepe viata sexuala aveti nevoie de nervi de otel si multa rabdarehappy

| EANB a răspuns:

16 ani!? cred ca trebuie sa mai asteptati

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns (pentru EANB):

Mare cheste si ce are daca are 16 anii `dragostea n-are varsta` dar nici la 14 ani sa incepi sa-ti cumperi durExbig grin

| EANB a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Ai dreptate dar daca fac sex fata va ramane insarcina