| kisstherain a întrebat:

Buna ma numesc laura
Mie imi place de un baiat si el stie ca eu il plac de la cineva dar eu as vrea sa ii spun in fata ca il plac dar cum
Am avut sansa sa ii spun dar atunci nu prea imi placea de el, eu cred ca mie imi este doare dor de el nu ca imi place de el.
Cand am fost inro excursie am stat aproape toata ziua cu el iar pe moment nu imi placea de el, dar cand nu este langa mine imi este foarte greu.
Deci va rog ajutati-ma si pe mine, cum sa ii spun ca il plac

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tu nu stii ce vrei de la viata chiar zici si prostii aici, daca esti in preajma lui nu iti place de el si cand e departe de tine plangi. Tie nu iti place sentimental de el poate ai vazut ca are bani si vrei sa te dai asa pe interes

3 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Iceman e mica, asa eram toti pana am ajuns in jurul varstei de 15 ani cand am inceput sa vedem relatiile amororase cu alti ochiwinking e normal draga mea sa simti asa, varsta, eu nu cred ca il placi cu adevarat, o sa iti treaca daca nu l-ai vedea o luna deloc big grin Eu cred ca e doar gandul ala. faptul ca stii ca el te place ai inceput sa il privesti si cu alti ochiwinking

| victoR1k_1606 a răspuns:

Nu se intelege nimic, ba iti place, ba nu? alege.

| teo3 a răspuns:

Invata putina romana si trimite-i un sms...