| Simonasimi a întrebat:

Ma numesc Simona am 14 ani si sunt in clasa a-8-a.As vrea sa va rog ca sa ma ajutati ca eu am o problema grava imi este rusine sa povestesc dar nu am ce face trebuie sa aflu ce mi se inampla.
Pai intr-o zi eu stateam in camera la mine si ma uitam la televizor la un serial de dragoste acolo era un cuplu care sa sarutau pasional intelegeti ce spun...
Si eu m-am excitat apoi am inceput sa ma pipai un lucru foarte jenant.
Ce pot sa spun ca apoi m-am oprit si am continuat sa ma uit la televizor dupa cateva minute (15) m-am dus la toaleta si am observat ca imi curge sange din vagin. crying Mentionez ca eu am 14 ani si menstruatia mea pe luna aia imi venise deja deci nu avea cum sa mai imi vina. Si nu stiu ce s-a intamplat atunci ca mi-a curs putin sange. Voi credeti ca m-am dezvirginat sau ca sunt gravida? Eu nu am facut " dragoste" niciodata cu un baiat. Deci nu cred ca sunt gravida. Va rog sa imi explicati. crying Am mare nevoie de ajutor imi este foarte frica.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca numai esti care e problema faci parte dint_ro secta esti pocaita mulsulmana asa sa faci cand isi vine tot cu rusinea da maicata cu taikatu cum te-a facut nu prin sex isi spun eu multi se masturbeaza si fete sa nu isi fie rusine de corpul tau niciodata e fb sa te iubesti pe tine apoi pe alti in pana mea la necazuri cui i pasa daca tu nu de tine deci traieste viata la maxim e scurta si fara baieti poti trai vezi amazoanele alea se masturbau in grup bafta multa

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Putem vorbi de o deflorare incompletă.
pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Draga mea, ești virgină până la primul contact sexual, indiferent dacă himenul este intact sau nu. Iar în cazul tău, cred că te-ai rănit un pic cu unghia în timpul masturbării, fără să-ți dai seama. Nu cred că ai de ce să te îngrijorezi, deși n-ar strica să te vadă un ginecolog, doar ca să fii sigură.

| micutsa19 a răspuns:

Atat tp cat nu ai introdus nimic in vagin nu te poti dezvirgina
si se poate intampla sa iti vina si de 2 ori pe luna sau poate fi si cum a zis legiuitoarea o deflorare incompleta...

in nici'un caz nu poti ramane insarcinata...

| aryana1991 a răspuns:

Frica de ce?

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Mah nu ai cum sa te dezvirginezi sau in nici un caz sa ramai insarcinata. Este imposibil. Poate menstruatia ta inca se mai "regleaza" ca sa zic asa. Este posibil sa-ti vina de 2 ori pe luna un timp

| C0SmYN a răspuns:

Draguta eu cred ca te-ai ranit

| Simonasimi explică:

Nu inteleg. '' Deflorare incomopleta''?
Si intrebarea mea cea mai imortanta este:
Mai sunt virgina dupa tot cea ce am specificat mai sus? sad

| graviduta a răspuns (pentru Simonasimi):

Normal simona ca numai esti virgina si eu sint la fel numai sint virgina demult ma masturbez mereu ca asa e normal cind nu e prietenul meu linga mine

| Simonasimi explică:

Pentru ca nu stiu daca mai sunt virgina. Si nu stiu daca am probleme sau daca mi s-a intamplat ceva. sad

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Simonasimi):

Normal ca mai esti virgina, doar nu ti-ai rupt himenu uitandu-te la tvhappyDe unde atat imaginatie?! Garavida? Daca nu ai facut dragoste cu nici un baiat cum ajungea sperma in vaginu tau? In fine...

| Simonasimi explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri. Ms frumos.winkingkiss

| flaby a răspuns:

OMFG nu -pricep ce legatura are dezvirginarea cu ciclul? sa stii ca si dupa ce te dezvirginezi tot o sa-ti vina ciclul... iar faza cu gravida nu are cum... daca nu s-a intamplat CONTACT SEXUAL e inposibil tongue apropo: Protejaativa (DUREX) rolling on the floor bafta multa

| zed0mrt a răspuns:

Cred ca esti gravida laughing)) Cel mai probabil.

| kiduletzzz a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica poate menstruatia ta nu sa reglat deja si e posibil sa-ti vina de 2 ori pe luna sau poate sa nu-ti vina deloc o luna nu gandii negativ si nu te agita fii kalma si vei vedea ce se va intampla