| Intrebarilemele26 a întrebat:

Am o mare problema. Ieri am facut-o prima oara cu prietena mea, era virgina. Nu am facut-o protejat. Am luat-o incetul cu incetul. ca la carte, sa nu doara sa fie mai placut. etc. Infine. Una peste alta, am dezvirginat-o si mi-a spus ca era dureros( o ustura usor ) dar in acelasi timp placut. Aceasta partida, sa-i spun asa nu a durat mai mult de 2 minute. Pentru ca mi-a zis ca simte ca ii curge ceva, si am crezut ca e sange, aveam totul pregatit, servetele etc. Si cand m-am oprit am vazut 2 lucruri ciudate. 1. Nu avea sange. Vreau sa spun ca am simtit pe propria...ca era virgina, adica la inceput se bloca undeva, iar acum nu. Am inteles ca nu tuturor fetelor le curge sange, vreau sa stiu daca ii mai poate curge si data viitoare si altadata sau deloc. 2. Avea in afara "gaurii" niste lichid, ca albusul de ou, alb lucios... care semana foarte mult cu sperma. Am curatat-o cum am putut. Sunt foarte speriat, am mai pus intrebarea asta. Nu stiu daca este de la mine sau de la ea, mentionez iar. Am avut emotii inainte sa o dezvirginez, pierdeam erectia. de vreo 3-4 ori. O iubesc mult, mai mult ea si-a dorit asta decat mine. Ok, si dupa aceste 2 minute, cand m-am oprit pierdusem iar erectia si ea avea acel mucus acolo, cat si putin inauntru. Noroc ca am avut un prosop negru langa, si am sters-o cu el. Pe acel prosop, daca era sperma.zic eu, ramanea o pata alba si oarecum tare. Ei bine nu a ramas nimic, foarte putin tare dar deloc alb, parca as fi turnat lipici, dar nu la fel de tare, baieti, intelegeti ce zic happy. Sunt speriat, mi-e frica sa nu fi fost de la mine. Ea mi-a spus ca i-a mai curs asa ceva si inainte de menstruatie, si in timpul ei, si dupa. Stiu ca fetele se 'uda' in timpul actului sexual, dar lichidul ala nu este, vascos, alb, gelatinos. Vreau sa stiu daca era de la mine, sau de la ea. si daca era de la ea, ce era? Ca sa ma linistesc. Dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| Printzzesa a răspuns:

Chestia sau mucusul ala cum ii spui tu in termeni biologici se numeste progesteron. Stai linistit este de la ea. Nu cred ca dupa doua minute ai dezvirginat-o, dureaza mai mult si intr-un fel e mai greu doare foarte tare. S-ar putea ca data viitoare sa curga sange! Nu mai fi speriat nu ai de ce este ceva normal fa doar ceea ce simti! SUCCES! kiss sper ca ti-am fost de ajutor kiss O zi frumoasa! big grin

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

E de la tine!

| OnuOnulică a răspuns:

Oricum a fost 2 minute ciudate din viata ta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E de la ea

| Felys a răspuns:

Chiar daca nu ai ejaculat si tie iti poate curge lichidul preejaculator care contine suficienti spermatozoizi cat sa ramana insarcinata, mare greseala ai facut ca nu ai folosit nici un fel de protectie, indiferent de la care din voi era lichidul cu siguranta au ajuns prin lichidul preejaculator si cativa spermatozoizi care daca era in perioada fertila isi vor face datoria, ideal ar fi sa ia imediat pastila de a doua zi si pe viitor sa nu mai faceti nimic fara prezervativ sau un alt anticonceptional local sau pastile

| Danysan a răspuns:

E de la ea -Are leagtura cu secretiile -E un pic mai complicat -dar daca tu esti sigur ca nu ti-ai dat drumu e oki.Ca un Sfat pe Viitor nu o mai face fara -nu zica ca tu sau ea ati avea ceva dar ideea e ca vezi si tu ca ai prb cu instlatia si pana incepe sa functioneze oki -fa-o protejat.

| hamsterita29 a răspuns:

Nu a patit nimic, lichidul e de la ea!

| L0r33 a răspuns:

Mucusul acela este dovada ca ea si-a dat drumul la fel cum facem si noi... sper sa nu uiti de funda.