| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt asa vinovata ca i-am facut sex oral unui baiat care nu e prietenul meu. O sa ziceti ca e vina mea ca m-am dus cu el, dar nu stiam ca se ajunge la asta..eu am iesit cu el in ideea de a sta de vorba, dar el m-a dus pe un drum, si acolo tot a inceput sa insiste sa-l termin cu mana mai intai, si cu mana am fost de acord, dar dupa aia a inceput sa ma roage sa-i fac sex oral, insista intr-una, mi-a zis macar sa o sarut, si eu naiva cand ma aplec sa-i o sarut mi-o baga in gura..si dupa aia tot zicea ca daca tot a intrat o data faptul e ca si consumat, si eu naiva i-am facut. ce fac acum? ma simt asa de aiurea...macar bine ca am facut sex normal. oricum tot aiurea ma simt ca am cedat, poate si din cauza ca mereu mi-a fost drag dar acum nici nu mai vreau sa aud, e si vina mea poate ca l-am starnit, anul trecut ne-am jucat cu mana doar si l-am lasat neterminat si s-a obsedat cred si de atunci ma tot suna si-mi batea numai apropouri referitoare la sex, si eu ii raspundeam ca imi placea de el.dar nu ma gandeam doar la sex, iar acum tot de asta m-am intalnit ca imi e simpatic,, insa acum ma simt f naspa,, ce sa fac.ce sa-i spun daca ma mai cauta..deci panarama nu sunt, niciodata nu am facut sex oral, iar asa, m-am culcat cu un singur baiat la viata mea, iar acum am un prieten de cateva luni dar inca nu m-am culcat cu el..si-l apreciez mult pentru asta si tin la el..chiar n-am vrut sa se intample ceva...dar m-am dus cu asta, aici am gresit si el avea putere de convingere//ma mai lua si cu forta..si eu naiva am cedat.ce fac acum? ce-i zic daca ma suna?

Răspuns Câştigător
| figure a răspuns:

In primul rand, fii sincera cu tine insati.

Adevarul este ca nu simti nimic special pentru prietenul tau. Poate esti atasata de el, insa acelasi atasament il poti simti si pentru un amic foarte bun. Adevarul este ca esti mult mai atrasa de baiatul caruia i-ai facut sex oral.

"Eu naiva am cedat" s-ar traduce mai degraba in felul urmator : "Imi placea de el, imi doream sa se intample ceva, chiar daca nu recunosteam nici fata de mine insami. Dar imi parea nepotrivit sa cedez... chiar asa de usor".

Tu simti ceva pentru baiatul asta, dar ai perceput ca el este interesat doar de sex si ca nu te vede si nu te respecta, cu adevarat, ca persoana. Si... probabil ca nici nu se va schimba acest lucru.

Asa ca, cel mai elegant si "sigur" pentru tine ar fi sa ii spui, data viitoare cand te cauta, ca nu esti interesata sa mai iesi cu el. Daca aduce aminte de ce ati facut, ii spui scurt ca a fost o greseala, ca ceea ce s-a intamplat nu te defineste ca persoana si asa ceva nu se va mai repeta. Nu intra in mai multe detalii sau replici pe aceasta tema. Nu te-ar avantaja.

De asemenea, ti-as recomanda sa renunti si la prietenul tau. Nu il "iubesti" si nici nu esti cu adevarat atrasa de el. In plus... foarte probabil ti-ai cam pierdut respectul fata de el. Ai facut sex oral altui baiat, in timp ce cu el nu ai facut nimic cele cateva luni in care ati fost impreuna. Baiatul te-a pierdut, inainte sa incerce ceva. Poate nu constientizezi lucrurile astea, pe moment, din cauza unor sentimente de vina, afectiune, etc. Dar cam asta e realitatea din spatele povestii tale si va deveni evidenta si pentru tine...

PS : Cat despre tipul caruia i-ai facut sex oral. Este cam dubios tipul. Manipulativ, patetic si agresiv. Ai grija, pe viitor, cu ce tipi te incurci!

| anonim_4396 explică (pentru figure):

ma gandeam sa i zic ca a fost o greseala, ca am un prieten pe care il iubesc si il respect si ca m am int cu el fiindca credeam ca e altfel dar m a dezamagit si sa nu ma mai caute niciodata.dar niciodata.e bine daca formulez asa? sa mai adaug ceva? ..macar sa clarific asta cu el si dupa aia vad eu

| figure a răspuns (pentru anonim_4396):

Ramai la varianta simpla pe care ti-am recomandat-o. Nu ai fi credibila cand i-ai spune ca iti iubesti prietenul si nu ai fi credibila nici cu "m-ai dezamagit". Sa nu uitam ca el a cerut, dar tu i-ai oferit. Deci... mai degraba tu te-ai dezamagit pe tine insati.

Ar fi mai corect "a fost o greseala. nu se va mai repeta", intrucat macar asa ti-ai asuma vina ta si i-ai da clar de inteles ca nu vei mai permite sa se intample asa ceva. Nu ii vei mai permite nici macar sa lungeasca discutia, lucru pe care, nu ma indoiesc ca il va incerca. Intrucat s-a obisnuit sa nu iti ia in serios "rezistenta".

Insa... mai important decat ce ii vei zice, este chiar sa nu mai permiti sa se mai intample ceva, orice... cu el! In ochii lui esti si vei ramane un obiect sexual dezirabil dar facil. Nu ai nimic de castigat si nici macar de recuperat din povestea asta. Invata ceva din aceasta experienta si las-o in urma.

| anonim_4396 explică (pentru figure):

Dar si el cumva m a fortat...m am urcat in masina si cand conducea incepea sa mi zica, ca ma violeaza ca de data asta nu i mai scap, si am incercat sa sar din mers, din masina, dar m a tras inapoi..si acolo daca m a dus pe campul ala pustiu ce puteam sa fac?

| figure a răspuns (pentru anonim_4396):

El "a glumit".
Tu ai zis un "NU" final?
Pentru ca un "nu" urmat de un "hand job" sau de saruturi in zone intime (fara a fi fost constransa prin forta), nu este un "nu"...
Te-a agresat? Te-a fortat fizic? Te-a amenintat in mod real?

| anonim_4396 explică (pentru figure):

Lasa mi te rog id ul tau

40 răspunsuri:
| Ionela78 a răspuns:

Ai de capul meu! I don't want to see Ce sa-i mai spui?laughing Oricum,pe el il doare in pix ca mna,vezi tu,ai constiinta incarcata. Daca ai prieten,de ce ai iesit la o plimbare cu el? Si pe un drum care, dupa descriere, pare a fi pustiu.din cate ca nu v-a intrerupt nimeni.Ce credeai ca face? Te ducea si te plimba cu avionul pe ulita, nu? Mnu stiu...ii spui pur si simplu sa te lase in pace ca ai prieten( cica oh go on ) Daca nu te lasa in pace si iti este atat de "simpatic ", nu stiu...Am si eu o intrebare: tu chiar tii la prietenul tau actual? Bafta cu toata treaba asta!

| anonim_4396 explică (pentru Ionela78):

Am incercat sa sar din masina din mers, dar m a tras inapoi

| figure a răspuns (pentru anonim_4396):

Faptul ca te-a tras inapoi s-ar numi ca te-a "salvat". Faptul ca nu s-ar fi oprit daca i-ai fi cerut-o imperativ, s-ar numi viol. Tu stii cel mai bine ce s-a intamplat.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai gandit vreodata sa regizezi telenovele?

caramela
| caramela a răspuns:

Mai fata, prima data te-am inteles.dar acum zau daca te mai inteleg..parca erai virgina, acum zici ca ai facut si sex normal...pai hotaraste-te draga. daca te simti vinovata, incearca sa nu mai dai ochii cu acea persoana si gata, acum ai si prieten? in prima intrebare nu ai zis nimic c a ai avea un prieten..vad ca faci o obisnuinta in a posta intrebarile de 2-3 ori.
O zi bunahappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

E o greseala acolo... voiam sa zic ca nu am facut sex normal, si din graba am gresit

| HolyPotato a răspuns:

O să-mi permit să încep cu cele mai sincere vorbe:
Ești proastă.
Bun, acum să continuăm:
Specimenul acela cu penis n-a făcut altceva decât să profite de prostia ta. Da, te-a luat drept c**vă și singurul motiv pentru care te sună e că ar mai vrea o partidă și cine știe cum o mai fii de data asta smug poate faceți și ceva sex pe bune.
Draga mea, nu te mai victimiza, "tu doar ai vrut să o săruți" de parcă ar fi o mare diferență...tot ai acceptat ceea ce te face la fel de vinovată.
Și da, meriți să te mustre conștiința pentru că ai prieten și accepți să faci sex oral unuia care "ți-e simpatic".
O fată care se respectă nu ar fi acceptat așa ceva.
Ce să faci? Spune-i verde în față că ceea ce a fost nu se va mai repeta și să te lase în pace. Dacă nu vrei așa, distracție plăcută și data viitoare!

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

Nu-i mai spune pe nume ca se supara

| Purec a răspuns:

Mai fa-i odata si musca-l. Infige-ti dintii in penisul lui.

| KamyKaze666 a răspuns:

Ignora-l, spune-i ca tu numai simti nimic pentru el.
Ai prieten nu are el treaba cu tine.

| DaRkMist69 a răspuns:

Bitch, nu sti sa minti happy

| anonim_4396 explică (pentru DaRkMist69):

Ar fi bine sa fie minciunalaughing

| DaRkMist69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi, de ce ai pus prima data intrebarea cu "anonim"? laughing

| h3r a răspuns:

Câte mere are Ana?

| aumih16 a răspuns:

Greseala ta asta este da o scoti tu la capat cumva

| dracu14 a răspuns:

Ai supt *** si acum regreti, mor de ras rolling on the floor

| AgathaRo a răspuns:

Senzatie nasoala... Probabil o fii puterea convingerii, sau poate ii mergea prosteala. Daca te suna ii poti zice, nu pot imi pare rau chiar daca ai timp. Evita pe cat mai posibil persoanele de acest gen.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai vazut ca ai pus pe jar multi useri cu intrebarea precedenta ce ti-ai zis? ia sa mai nascocesc eu una, am si eu o intrebare, cat iei pentru un scurt?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E aceeasi povestelaughing de aseara.dar nu mi pot reveni si am mai pus o odata...in fine tu ce cauti pe dragoste si sex.///ce vrei sa gasesti aici? basme cu ponei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai mai pus o data asta! laughing rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai taci..am mai pus o ca sa mai primesc niste raspunsuri, oricum inutile, vezi ti de treaba daca nu ma poti ajuta...sau nu mai intra pe categoria dragoste si sex daca nu iti place

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce nu-ti convine? laughing rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da tie?

| Vi003 a răspuns:

Omu' tau are si amici, urmarea va fi o adevarata terapie prin sex pentru tine. Asteapta-te sa vezi in fata ochilor mai multe fermoare deschise carora sa le faci fata. Pofta buna!

| 1DeadMemories a răspuns:

Ma,eu cred ca ti a placut si te mustra constiinta laughing)))). Daca intr-adevar a fost o greseala explica i, daca incearca sa te tachineze da i cu flit repede, altfel v a profita de tine la prima ocazie.

| 1DeadMemories a răspuns:

Ai de mine, deja e telenovela! M a pus sa i o sug din mers, am incercat sa sar din masina.In primul rand,pari minora,sa nu spun ca si incuiata rau,a doua la mana flacaul daca are masina,e major. Daca insista si nu ti place,o bagi pe aia ca l raportezi, se va linisti, dar cum cred ca ti a placut, urmeaza sa citim urmatoarea postare."Am facut sex anal, pot ramane gravida?""

| GreenBubble a răspuns:

Adica ai prieten, nu te-ai culcat cu el dar te-ai dus cu altul.Desii sunt fata mi-e sila de genul asta de fete.happy
Mai intrebi si ce sa-i spui daca te suna, sa te lase impace, ce-ai putea sa-i spui? Asta doar daca nu cumva ti-a placut si vrei sa repeti experienta.

| AnneღU a răspuns:

Daca te suna zii ca ti-a placut dar acum ia luat altcineva locul tongue Nu vreau sa fiu rautacioasa da astfel de lucruri nu se fac, sau cel putin tine-le pentru tine ca uite de asta ajungem sa credem ca in tara asta sunt tot mai multe panarame! Gandeste-te de 10 ori inainte sa pui o astfel de intrebare oh go on

| MoruAndrei a răspuns:

Încearcă să-l ignori, spune-i că ai prieten, din câte am înţeles ai pe altcineva. Spune-i cum stă treaba, n-are rost să te ascunzi, suntem oameni.

| VreauMiere a răspuns:

Alexandra te pricepi la curent?

| JasminNoir a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor... straight face

| shidance a răspuns:

Deci 2013 acum 2022 pai ai experienta destula sute baieti a trecut prin mana ta? hai si pe la altii

| shidance a răspuns:

Oricum asa e femeie ce e de mirare?

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Se vede clar ca îți place pl

| EugenMiroasebine a răspuns:

Auzi da s-a terminat in gura ta? daca da e viol eu zic sa mergi la politie mai repede