| Onutzyk a întrebat:

Prietenei mele [si in acelasi timp colegei] mele ii place de un coleg.
Ar vrea sa-i zica, dar nu stie cum.

Cum ar putea sa-i zica...adica ea e putin timida...sau sa-l faca sa afle, nu stiu. Pls help!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Ori pe mess ori sa-i spui tu lui ca ei ii place de el

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mmm...pai ar fi sa-i trimita un bilet, dar sa nu il semneze.

Misterios, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| AnduStyle a răspuns:

Spune-i prietenii tale sa se faca buna prietena cu prietenul cel mai bun al acelui baiat, sau invers fate-te tu prietena " buna" cu prietenul cel mai bun si asa afli informatii daca ii place sau nu. Daca nu batei un apropo gen:" Hey. ce parere ai despre prietena meabatting eyelashes?"

| sexycutza a răspuns:

Simplu, ii scrie un bilethee hee

| AnNda_4948 a răspuns:

Ptr inceput eu zic ca ar fi bine sa se dea pe langa el.sa vorbeasca mai mult.de ce nu sa iasa la un suc, la o poveste.sa vada reactia lui. daca el accepta l si incep sa se apropie dupa scurt timp poate avea o discutie cu el in care sa vorbeasca despre ce simte ea...oricum.at`i place de cineva e un sentiment placut care emrita sa-l stie oricine...bafta!