| enikosunflower1 a întrebat:

Buna! Mi-am început viata intima relativ recent și, cu timpul, nu am mai simțit durere si nici disconfort (poate doar o mica jena la inceputul actului) in timpul sexului. Dimpotriva. De asemenea, nici nu am mai sangerat asa cum s-a intamplat in primele 2-3 dati. Totusi, penultima si ultima data am simțit, la penetrare, o durere similara celei de prima data si un disconfort in timpul actului si am sangerat puțin. Menționez ca, într-adevăr, penultima data zona nu a fost foarte bine lubrifiata, iar ultimul act sexual a fost ceva mai ok. Cu toate astea, cum am zis, tot am simțit o durere si am sangerat puțin. Planuiesc sa merg la un ginecolog, însă voiam să intreb daca a mai trecut cineva prin asta. Nu îmi dau seama daca este normal, daca (,) corpul meu inca se obisnuieste sau daca e o problema...

1 răspuns:
| confusedgirl223 a răspuns:

Tipul e un prost. Nu are rabdare si uite asa ajungi tu cu dureri si sangerari. Eu n-am sangerat nici macar o data de cand mi-am inceput viata sexuala acum 4 ani. Ai grija ca poate sa-ti faca o rana de toata frumusetea daca nu are rabdare. Sfatul meu sa va mai abtineti cam 2 saptamani pana se vindeca ce ti-a facut.