| Ema8 a întrebat:

mie imi place de un baiat din clasa la mine dar nu stiu daca si lui ai place de mine.cu toate fetele din clasa vorbeste numai cu mine nu iar cand prietena mea cea mai buna l-a intrebat daca iai place de mine a rosit si a spus ca nu.A si inca ceva el nu a vrut sa fie cu mine din cauza colegei mele pentru ca ea i e pare mai cool nu ca mine care nu prea il bag in seama.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| SeeDifference a răspuns:

Majoritatea oamenilor se schimba pentru a-i face pe plac persoanei iubite, insa tu trebuie sa alegi daca vrei sa te schimbi pentru el sau sa ramai asa cum esti in speranta ca vei gasi persoana potrivita!
Desi din ce ai spus tu nu cred ca trebuie sa schimbi prea multe incearca sa te mai dai pe langa el, bagate in discutii, etc...
Si avand in vedere faptul ca sa inrosit la aceea intrebare cred ca si el te place!
Eu zic sa insisti!
Hope dies last!

| Ema8 explică (pentru SeeDifference):

Multumesc! O sa vad ce pot face.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa tu parerea colegilor si prietenilor si intreaba baiatul direct, verde-n fata: ma placi sau nu?