| LulyXOXO a întrebat:

Buna

Mie imi place extrem de mult de un coleg, dar am aflat ca si alti doi colegi pe care i-am placut la fel de mult ma plac acum. Faza e ca si colegul care il plac in momentul de fata ma place. Iar o colega de-a mea care lumea spune ca e mai buna ca mine place acelasi tip ca si mine iar el era pe cale sa aiba o relatie cu acea colega. Iar acum imi e foarte frica ca acea colega sa nu intre intr-o relatie cu el, deoarece si el imi spune mereu despre ea chiar daca el ma place pe mine. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te gandesti mult la acest baiat. sa vezi daca e pentru tine. eu cred ca el e putin nehotarat,. ar trebui sa dai o sansa unui baiat care te place si iti demonstreaza asta.

| Roxidd19 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i spui ca il placihappy. Daca si el te place poate veti fi impreuna [cine stiesmug?]. In legatura cu colega ta, nu-ti face prombleme! Spune-i sa nu se bage si nu lua in seama cuvintele rele ca ti le adreseaza. Succes! :*