| maya_2186 a întrebat:

Nu am o intrebare ff originala si inteligenta dar sunt curioasa.Intr-o relatie serioasa cati dintre baieti se asteapta ca partenera sa le faca sex oral? Chiar toti vor asta la un moment dat?

Răspuns Câştigător
| StropiDeDor a răspuns:

Majoritatea cer asta, sau cel putin sugereaza...si cand vezi ca iti tranteste intrebarea.NEXT! nu suntem carpele lor.pentru asa ceva...sunt multe fetite care abia asteaptawinking

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza asa ceva daca as avea prietena ci din contra mai bine raman un amic cu ea

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Pleci de la premiza greşită cum că femeile nu ar vrea sex oral.
2. Induci pe undeva că sexul oral ar fi naşpa - fundamental fals!
3. Eşti prea mică pentru a înţelege.
4. Toţi bărbaţii şi toate femeile sănătoşi/sănătoase la cap (nu mă refer aici la fixişti/fixiste şi la creştini/creştine) fac şi primesc măcar o dată sex oral.
Salut!

| Flav a răspuns:

1. Esti prea mica pentru a pune astfel de intrebari.
2. Astea sunt chestii intime, despre care nu se vorbeste pe-un forum, mai ales unde primesti raspunsuri de la persoane care nu l-au practicat, care n-au habar dar isi dau cu parerea, de unde te poti informa prost.
3. Sexul oral se poate face si reciproc, poate si tu peste ani, iti vei schimba ''pretentiile''.
4. Cand spui ''toti'', la cine te referi? Toti pokemonii cu care ai fost ti-au cerut sa cobori cu liftul? Sau vorbesti numa' despre ce ai auzit prin cartier si uitat la televizor?
Aveti niste preocupari de-mi vine sa plang si nu aveti nici cerneala pusa pe buletin.

| Derye a răspuns:

99% dintre barbati vor sex oral. Unii au ideile lor fixiste, dar cand li se ofera nu da inapoi.

| Derye a răspuns:

Iti dau un sfat: sexul se ofera, nu se cere. Ar fii de prost gust sa-ti ceara sa ii faci sex oral, bine ar fi sa-ti ceara sa iti faca el, fara sa te preseze sa ii intorci serviciul. Valabil si in cazul tau.

| Narfundo a răspuns:

Mie mi-ar fi rusine sa ii dau p...sa mi-o. Nuh in nici un caz. Daca imi iau" o fata de la jucarii stricate" special pentru sex sau alte chestii din astea, da. Dar prietenei mele nuh!

| lplostonyou a răspuns:

Vezi tu Maya sexul il faci de placere, nu de obligatie si atunci care e problema? iti place o s*gi, nu iti place, nu o s*gi happy

| GyeBaek a răspuns:

Pe mine nu.

| cristina_3322 a răspuns:

Mai rar gasesti care sa nu ceara asta de la prietena lui. Vorba lui "harciog" asta cica e cea mai buna demonstratie. Mie nu mi se pare un mod de a-ti arata iubireastraight face ( Cum zice bitza -bagaboanta :Ai sa stai in genunchi si`o so uzi)

| Fabolous a răspuns:

Luati pl in gura ca e bine laughing Toate virginele isi dau cu parerea mereu pe tot felul de forumuri despre sexul oral. Ca e scarbos, ca sunteti carpele noastre. Hai ma sa fim seriosi. Rar vad un raspuns inteligent de la o femeie mai trecuta prin viata si care lasa loc si de o 'exceptie' la regula respectiva. Toate vor suge **** la un moment dat dar inca nu isi dau seama de asta. Credeti ca asa o sa va tineti sotu langa voi? Doar cu sex vaginal? laughing Si vreti sa nu fiti inselate? rolling on the floor scuze ca sunt PREA DIRECT dar deschideti ochii!

| s4a a răspuns:

In orice relatie sexualitatea tine de ambii parteneri, de placerea pe care si-o daruiesc reciproc. Ce importanta au procentele si parerea altora in momentele intime ale unui cuplu? Important e sa experimenteze si sa descopere singuri lucrurile care le fac placere.

| raul_7584 a răspuns:

Nu toti de exemplu eu am o prietena de 4 ani si nu am facut niciodata sex oral

| maya_2186 explică:

Nu-s chiar mica, am 21 ani.winking.