| sebik a întrebat:

Buna nu imi pot pune poza la avatar dc oare? nici pozele oferite de yahoo nu merg deci nu este dimensiunea deci pun poza nu imi apare nimic cand intru inapoi imi apare un fundal negru am setat ceva adca da unde trebuie sa intru? raspus urgent scuze pentru categorie

2 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

Dai click pe fundalul acela negru apoi da-i pe share my picture iti apar picturile, pozele si imaginile oferite de yahoo daca dai browser.La mine a merss.Succes! fundita?:d:p

| Brunette12BaBiys a răspuns:

Stii, mi se mai intampla si mie! Cel mai bine e sa dai sa pui o poza si sa iesi la 30 de sec dupa mess iar apoi sa intri iarasi si va merge!winkingwinking