| principessa1994 a întrebat:

nu stiu ce sa fac, imi place la nebunie de un baiat.acum e vara, vreau sa ii spun ce simt p-u el, dar nu stiu cum. vreau sa fiu mereu linga el.

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

El ti-a dat vreun semnal ca te-as placea la randul lui?

Daca nu ai un asemenea semnal incearca sa iti folosesti doar sarmul personal si ceva tips&tricks care functioneaza la baieti: atingeri, zambete, parfum select, atentie, complimente.

Bafta!

| gingergirl1 a răspuns:

Buna,pai ce sa zic? Ne confruntam aman2 cu aceeasi problema laughing Deci,eu am primit multe sfaturi dar am ajuns la concluzia ca ori ii spun pe fb ori direct in fata,fara ocolisuri(dar sa fim singuri)! As opta pentru varianta sa ii spun in fata dar nu stiu daca il pot prinde singur sad decat daca il urmaresc cand se duce acasa dupa antrenamente, ca alta obtinue nu prea gasesc laughing Dar! Cel mai bine ar fi mai intai sa va imprieteniti, sa ii arati cum esti tu de fapt, sa incerci sa il ajuti si poate se va indragosti si el de tine! happy
Succes, ai nevoie si eu la fel tongue

| LiVeeee a răspuns:

Buna,da-te pe langa el si cand prinzi un moment propice poti sa ii spui sincer in fata ce simti pentru el happy

| C26 a răspuns:

Buna.
Pai daca nu ai curaj ca sa-i spui fata-n fata, lasa-i un mesaj pe facebook, sau unde vorbiti voi, si spune-i tot ce simti, ca-ti place de el etc tongue

| TSwift a răspuns:

Daca baiatul e de incredere poti incerca sa vorbesti cu el.Afla ce ii place si incerca sa ii faci pe plac discutand despre asta.Intreaba-l,fata in fata,cand vei fi singura cu el, daca el are vreun seniment pentru tine. Daca zice nu, intreaba-l macar daca vreti sa fiti prieteni. Daca zice da, poti sa spui ca si tu il placi pe el si ca mereu ai vrut sa ii spui asta, dar nu ai avut curajul.Baietilor le plac de obicei tipele sensibile care nu conduc intr-o relatie.