| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o prietena imi place la nebunie dar nu stiu cum sa-i spun ce simt pentru ia.

Răspuns Câştigător
| Iulia20 a răspuns:

Nu-i spune direct fa-o incetul cu incetul poartate cat mai frumos si dai indici sa-si dea ia seamawinking. sper ca te-am ajutat fundita?big grin

2 răspunsuri:
| Iulia20 a răspuns:

Ma refeream ca so nu o intrebi tu sa o faci pe ea sa te placa fiindca daca raspunsul cand o intrebi este nu inseamna o sa sa te deprimi foarte rau. sper ca te-am ajutat

| R0CA19 a răspuns:

Nu il asculta pe @S73ffy7z4
Daca o iei pe cotite nu o sa faci decat sa o induci in eraoare. Intr-o zi cand e bine dispusa o iei intr-un loc ferit de lume si ii zici in fata ce simti. Ai grija incerca sa nu te balbai si sa se inteleaga clar ce vrei sa exprimi. Sau daca vrei fa-o in mijlocul multimii [asta daca stii ca si ea te place; ca sa nu iasa o cacialma]; ca daca faci asa o sa vada ca nu iti e rusine cu ea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Bafta!