| Valeee09 a întrebat:

Buna :*. Nu stiu ce se intampla cu mine. Am o atitudine foarte schimbat-oare. Sunt cu un baiat de vreo 5 luni... a fost o relatie frumoasa, spun ca a fost pentru ca de la un timp parca nu mai am nicio tragere de inima. Intotdeauna mi se pare ca face ceva ciudat. M-a departat prin gelozia sa exagerata si prin faptul ca ma controleaza de fiecare data.Nu mai pot vorbi cu nimeni, nu mai pot iesi cu pritenii ca apoi la vreo 2 - 3 zile cine stie ce ii debiteaza mintea.
Nu stiu cine e de vina... Poate sunt si eu. Acum vreo luna ne-am inceput si viata sexula ( eu fiind virigina ), in loc sa ma mai linistesc, sa fiu sigura ca este o relatie completa, eu nu imi pot scoate din minte faptul acesta si il regret enorm. I-am spus si lui si stiu ca nu i-a prea convenit. Dar nu am ce sa fac, asta simt, pur si simplu cand ma gandesc la asta ma apuca plansul.Ma simt vinovata, imi este rusine, nu pot vorbi cu nimeni despre asta, imi este frica sa nu fiu judecata (AM 17 ANI). El stie asta si mi-a spus sa am grija ce ii fac ca s-ar putea sa afle lumea ceea ce am facut.
Eu vreau sa ne despartim, tin la el dar nu mai sunt fericita cu el. Stiu ca m-am grabit, stiu ca la momentul respectiv nu am gandit ca acum.Nu vreau sa ma criticati, vreau doar sa imi dati niste sfaturi cum sa depasesc momentul asta, sa ma resemnez cu ceea ce am facut si cum sa ii dau papucii.
Va multumesc frumos! :*

2 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

De ce sa stai cu el doar de frica de gura lumii dupa? Eu spun sa vorbesti cu el la modul cel mai serios, sa ii explici ca tii enorm de mult la el dar vrei o pauza ca inca nu realizezi ca s-a putut intampla etc gasesti tu o scuza doar esti fata laughing si cu timpul o sa inteleaga si el poate, iar daca nu spune-i si tu ca daca afla lumea tu o sa zici ca el tea violat si mergi la politie laughing)))) si oricum nu sta sa asculti ce zice lumea lumea va vorbi si va manca *** oricum si oricand ca asa e lumea.

| iza4ever a răspuns:

Daca numai simti nimic pentru el despatiti-va...si chiar daca spune prietenii adevarati nu o sa rada de tine sau sa iti bata joc. Pentru ca sincer daca zice, el e cel fraier pentru ca a facut-o pentru ca a vrut si probabil ca i-a si placut si acum se foloseste de asta. Oricum stai calma ca fiecare gresim, nu esti prima si nici ultima care a patit asastraight face

P.S.: Am 14 ani si stiu ca o sa ti se para stupid ce am scris acolo cand o sa afli cati ani am, dar sincer daca a fi in locul tau nu m-ar interesa ce zic ceilalti...

Sper ca te-am ajutattongue