| γιωργος96 a întrebat:

Buna numele meu este george.
Am si eu o intrebare de ce penisul meu cand este sculat se vede doar putin capul, si cand imi ating capul penisului ma doare (nu miam inceput viata sexuala inca)? (Scuze daca nu am scris corect. Eu de 7 ani stau in grecia si am cam uitat sa scriu bine romaneste )

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Mestere, organul nu trebuie sa doara niciodata asa din senin. mergi si tu la un doctor sa ii dati "de cap" impreuna. kalispera!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E firesc. Folosește un lubrifiant când atingi glandul - așa va fi mult mai plăcut. Și va înmuia și pielea aia, cu timpul, astfel încât să-l poți decalota ușor.

| ywar a răspuns:

Pai nu stiu cati ani ai... Dupa 96 ar rezulta ca ai 18 ani. Pielea aceea care iti acopera glandul trebuie decalotata zilnic si in plus pielea penisului este inca destul de fina.Cu timpul se va obisnui si va deveni mai putin sensibila. Pe la 21 de ani sigur nu o sa mai fie intrebari din astea.