| Razzorrr173502 a întrebat:

Am o intrebare de ce nu pot sa decalotez penisul complet doar putin daca vr sa.l decalotez de tot ma doare si cand ating capul penisului am o reflectie sa iau repede mana pls ajutati-ma

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil penisul tau este afectat intr-o anumita masura de o afectiune denumita fimoza. Daca vei citi cu suficienta atentie raspunsul transmis unui alt baiat aflat oarecum in situatia ta probabil vei intelege in ce situatie esti tu si ce ai de facut. Multa sanatate! https://:///...a-capului/

| GucciGang2k17 a răspuns:

Se poate sa ai fimoza, eu am avut si am facut operatie.