| Cinevacnv a întrebat:

Buna! O sa sune putin ciudat dar...
Sunt fata am 15ani si de vreo doua luni imi bag un deget in fund dar doar unul ca sa imi creez placere.Este vreo problema?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si simti placere?

| mihai69 a răspuns:

Da. Un deget e prea puțin. Încearcă mai mult!

| cristinel2015 a răspuns (pentru mihai69):

Adica cel putin 4 degete

| Emilian65 a răspuns:

Da, este o problema grava.

| Robert2526 a răspuns:

Nu este nicio problema, dai inainte daca iti place

| norisorulpufos a răspuns:

Bagă-ți ce vrei, unde vrei.

| norisorulpufos a răspuns:

Un semn de inteligență ar fi să-ți dai seama că nu-i bine.
Doar că tropăie hormonii și dorința de plăcere și dependența e mai puternică decât rațiunea.

| GeaninaGeanina782 a răspuns:

De ce te dai drept fata daca tu esti baiat? Mai devreme parca ti-am raspuns la o intrebare legata de "cresterea bananei" esti baiat si iti bagi degetele in fundulet evident ca toata lumea stie straight face

| AndreiXD07 a răspuns:

Nu e ciudat pana la urma ai nevoie sa te autosatisfaci laughing. Dacă ești dispusa putem vb în privat

| GeaninaGeanina782 a răspuns (pentru AndreiXD07):

Sa stii ca in spatele acestui cont e un baiat care ii place sa faca troll pe aici si sa puna intrebari de tot cct, pe 7 aprilie era fata si acum recent s-a transformat in baietel happy

| AndreiXD07 a răspuns (pentru GeaninaGeanina782):

Nici : ) ) nu te mai lasă să pui pe TPU

| GeaninaGeanina782 a răspuns (pentru AndreiXD07):

Ce anume n-ai inteles?

| AndreiXD07 a răspuns (pentru GeaninaGeanina782):

Nu am înțeles voiam sa pun smily face și nu mergea

| SnyYshQ a răspuns:

Da este… părinții tăi trebuie să îți ia telefonul și să te ducă la un psiholog.