| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita.Am o problema.Eu umblu cu un grup de prieteni buni. Si acum 8 luni m-am imprietenit cu o fata care ma inteleg super bine cu ea. Dar unii zic sa nu mai umblu cu ea ca-i urata.baietii zic asta. si am ramas seriosraised eyebrows. Acei baieti sunt nesimtiti. Si unii spun sa nu mai umblu cu ea ca nu stiu ce si asa mai departe. Dar eu ma inteleg foarte bine cu ea mi-am dat seama ca pot sa am incredere in ea, nu m-a dezamagit absolut deloc.Si nu-i urata deloc.Bine baietii...stiti gusturile lor. Ce pot face sa nu mai aiba parere rea despre ea? Ii foarte sociabila se descurca, ma salveaza in unele treburi ca sunt mai timida si asa mai departe.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lumea-i rea si invidioasa. Un prieten, o prietena, mereu este o comoara!

| Ycu a răspuns:

Daca tu te intelegi bine cu ea poate sa arate oricum si sa fie oricine, nu poti schimba gusturile si pot spune ce vor... atata timp cat pentru tine este buna atat conteaza, numai lua in seama ce spune gura lumii ca ei spun multe.

| HailSithis a răspuns:

Nu coneteaza, nu-i baga in seama daca sunt nesimitit sunt sa nu te intereseze ce zic!

| DanyelFSN1 a răspuns:

Ma stii cv, in viata asta suntem in jungla, aici hienele ies la atac cu niste aberatii uluitoare.Ce`l mai bine e sa lasi cainii sa latre si tu sa-ti vezi de treaba tahappy

| alexandra98flory a răspuns:

Hey..baieti mai sunt pe lumea asta, insa in zilele noastre rar mai gasesti un/o prieten/a adevarata! Si eu m-am "impiedicat" de problema aspectului fizic deoarece am prietene foarte frumoase si uneori ma simt in umbra. Insa nu cred ca ar trebiu sa-i bagi in seama pe baieti! Bafta! :*

| anainna a răspuns:

Sincer nu conteaza parerea lumii este important ceea ce crezi tu.in viata iti urmezi propiile ganduri nu pe cele ale altora.tu alegi...dar un prieten adevarat face cati 1000 de alti prieteni doar buni.

| tanniamartta99 a răspuns:

Nu ii baga in seama happy Si eu am fost si sunt in situatia acelei fete happy Si m-am simtit ca un gunoi. Tu continua sa vorbesti cu ea, iar daca ei continua cu jignirile inseamna ca nu mai merita sa fie prietenii tai. Fundaa? happy