| MoNy_5223 a întrebat:

Buna!tongue Sunt un pic confuza:

Sunt indragostita de cel mai bun prieten... i'am zis o data dar nu s-a intamplat nimic adica a continuat sa vorbeasca la fel cu mine, ma gandesc cum sa'l uit fiindca ma face sa sufar:pe o parte ma face sa cred ca ma place si el, iar pe alta parte imi zice mereu de o colega ca o iubeste si nu stie cum sa faca sa vada daca simte si ea acelasi lucru dar mereu imi povesteste de ea in fiecare zi aproape

Pe mess vorbim mereu stam pana dimineata, iar la scoala nu prea ma saluta fiindca sta mai mult pe langa colega aia
Dar intr'o zi i'am spus ca m-am indragostit apoi m'a intrebat daca m-am indragostit de el si eu i'am spus ca m-am indragostit de un baiat si am inceput sa vorbesc un pic despre el apoi el a zis"si altceva?" eu am mai vorbit despre baiatul acela iar el a trecut la alt subiect dar tot despre mine dar in care nu era vorba de niciun baiat doar de mine si de alta fata.

Altadata i'am zis ca eu imbratisez 2 baieti in fiecare zi cand ii vad ca imi este drag de ei iar el mi-a zis ca se oftica laughingsi de ce nu-l imbratisez si pe el

Deci ce sa mai cred? Ma place sau nu? Trebuie sa'l uit?

Răspuns Câştigător
| Malynaa a răspuns:

Cu siguranta te place. poate nu ca pe o iubita, dar ca pe o prietena, da. S-ar putea sa incerce sa te faca geloasa povestindu-ti despre colega aceea a lui, sau poate ca o place si pe ea, pentru. ca din cate ai scris e CLAR ca te placehee hee.

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

"MoNy intreaba:
Buna! Sunt un pic confuza: "

- un pic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi sa ti-o traga!

| MoNy_5223 explică:

Scuze pentru greseli dar eram cam obositabig grin

| Magdis a răspuns:

Pai eu cred ca da te place, incearca sa mai vb cu el de voi doi spune-i clar daca simte ceva pentru tine si nu-l lasa sa schimbe subiectu, spune-i sa-ti raspunda sincer. daca lui ii place de colega aia si tu esti indragostita de el nu vad ce rost mai are prietenia voastra. nu stiu bafta sper sa te placa si el pe tine si sa uite de colega aia happy