| cyufulyky a întrebat:

Buna!

pe 16 noiembrie fac cu prietenu meu un an de cand suntem impreuna[:X]...nu au stat toate asa cum mi-as fi dorit au fost si clipe bune si clipe rele... dar acum e bine, il iubesc mai mult decat ochii din kp:X...[don't tell anyone]

asa sa trecem peste astabatting eyelashes

pe voi ce cadou v-ar impresiona cel mai tarebatting eyelashes
sa primiti adica s aramana amintire...

ce as putea sa-i fac cadou ceva special[pe. s nu-mi spuneti sa fac ceva unik adica sa inventez ceva sau sa personalizez ceva ca la asta m-am gandit si nu cred ca l-ar impresiona, in plus lui nu-i plac nici caodurile nici surprizele asa ca nu stiu, vreau ceva deosebit care sa-l impresioneze si sa ramana amintire...]:X

(eu am aproape 15 ani iar el aproape 18big grin)

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Salut, intr-adevar o relatie normala bazata pe incredere, nu e usor de o construit si de o pastrat pe culoarea alba, dar in ciuda faptelor ca au fost si momente grele, aici nu se incadreaza mai bine decat un cadou mai mult simbolic, decat material, asa deci gandeste-te bine ce i-ar aduce zambetul pe buze si incredera in tine si in ziua de maine. multa bafta!

| Cryssy a răspuns:

Buna scumpo. Muli inainte! Eu ma gandeam ca ai putea sa ii iei o rama foto sau sa cumperi un album foto si sa pui poze cu voi... Ar fi frumos... love struck Sa fiti fericiti!

| cyufulyky explică:

Nu nu e pasionat de sport...nu are un sport neaparat indragit stiu doar c anul-i plac cadourile dar eu vreau s aive amintire ceva la implinirea unui anbig grin...de ex: cand am venit d ela mare i-am adu o cana in care scrie o poezie super... iar el cand a venit d ela mare mi-a adus o inimioara care scrie "oana te iubesc" adica numele mei si o pereche de boxeri cu bata groasa pe care scrie "it's time for love " mie cel putin mi-au placut...adica el mai imifa ce cadouri si fara motiv... dar lui nu-i plac cadourile. si eu m-am gandit la ceva personalizat dar acum nu stiu...

| cyufulyky explică:

Scuzati de cum am scris dar ma grabesclaughing si sunt si foarte obositayawn

| helena09 a răspuns:

Deci, eu am 3 ani cu prietenul meu si la implinirea primului an i-am facut o perna cu poze de ale mele.Erau si poze in lenjerie intima.Pe langa i-am luat si o bricheta super. A fost foarte placut impresionat.
Cadoul ales a fost un succes.Si nu a costat mai mult de 50 de lei.
Spune mai multe detalii despre prietenul tau daca acest sfat nu e bun in cazul lui.De exemplu daca ii place fotbalulul i-ai o minge nike sau depinde de cati bani ai.
Sunt mai multe detalii care trebuiau mentionate de tine pentru a te ajuta cu usurinta cineva in dezlegarea acestei dileme.
Iti doresc multa bafta in alegerea cadoului perfect.