| Deeiiutsa a întrebat:

[nu poze ]
Vreau ceva mai deosebit. ceva mai special! straight face
Si inca ceva...ce cadou pentru diriginta si profesori as putea oferi ceva sa ramana ca amintire..nu flori si ciocolatalaughing!
Astept raspunsuri cat mai serioase va rog! :*
Dau fundita!

1 răspuns:
| florinlucian a răspuns:

Uite un sfat. pentru profesoara ta, te poti duce la vanzatorii ambulanti din piete (unde se vand martisoare) si ai sa vezi niste ceasuri cu lantisor "gen retro" (au o culoare cu tenta spre "rugina" si sub forma de paralelipiped ori cerc), dai o fuga repede pana in carrefour, cauti magazin de "cadouri personalizate" si ii gravezi numele profesoarei pe spatele ceasului happy